Проєкти рішень сесії
Четвер, 14 травня 2020 09:02

Про внесення змін до рішення міської ради від 24 травня 2019 року № 39/34/VII Рекомендовані

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Про внесення змін

до рішення міської ради

від 24 травня 2019  року № 39/34/VII

З метою охорони, збереження та відтворення існуючих зелених насаджень, утримання у впорядкованому стані стійких до несприятливих умов міського середовища видів, забезпечення збалансованого розвитку зеленого господарства міста,  на виконання законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про карантин рослин» та керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

  1. Внести до Програми охорони навколишнього природного середовища міста старокостянтинова на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради 24 травня 2019 року № 39/34/VII «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища міста Старокостянтинова на 2019-2023 роки», зміни:
  • підпункт 2.5.1 доповнити абзацами шість - дев’ять такого змісту:

«В зв’язку з розповсюдженням на території міста Старокостянтинова карантинного шкідника американського білого метелика необхідним є проведення комплексу заходів зі знищення та попередження розповсюдження зазначеного шкідника та інших карантинних організмів (західного кукурудзяного жука, амброзії полинолистої тощо).

Американський білий метелик - надзвичайно шкодочинний вид, пошкоджує понад 300 видів плодових, декоративних, лісових та інших культур. Найбільше вражає шкідник шовковицю, клен американський, айву, бузину, вишню, груша, виноград, волоський горіх, сливу, хміль, яблуні. В 2019 році на території міста Старокостянтинова було запроваджено карантин по американському білому метелику на площі 4,1 тис. га. Для знищення американського білого метелика необхідно проводити обрізання гілок дерев та спалювання гнізд з личинками, збирання лялечок, перекопування грунту в проєкції крони, встановлення ловчих поясів, обробку (обприскування) дозволеними до використання препаратами тощо.

            Карантинна рослина амброзія полинолиста під час цвітіння викликає у людей сильні прояви алергічних реакцій, які  можуть привести до смерті.                                                               

Проведення заходів зі знищення та попередження розповсюдження карантинних організмів приведе до знищення шкідників, зменшення площ їх поширення, збереження існуючих зелених насаджень.»

  • доповнити таблицю 4 «Заходи з охорони рослинного та тваринного світу та забезпечення екологічно-збалансованого природокористування на 2019 – 2023 роки» пунктом 16 згідно з додатком.

Міський голова                                                                                          Микола  МЕЛЬНИЧУК

Прочитано 94 разів Останнє редагування Четвер, 14 травня 2020 09:03

Останні з Відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.