Головна

26 червня 2017 р. о 14.00 год. в актовій залі ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 відбулися громадські слухання та відкрите обговорення проекту Плану зонування території м. Старокостянтинів за участю мешканців міста, представників громадських організацій, депутатів міської ради.
Головуючим на громадських слуханнях був Степанишин О.Д. – секретар міської ради, голова робочої групи по проведенню громадських слухань.
Головуючий оголосив про розгляд проекту Плану зонування території м. Старокостянтинів (зонінг). Зазначив, що на виконання вимог Закону України від 17.02.2011 р. №3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», керуючись ст.ст. 13, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до розпорядження міського голови від 20.06.2017 р. №228/2017 р «Про проведення громадських слухань», проводяться громадські слухання з питання обговорення проекту Плану зонування території м. Старокостянтинів.
На громадських слуханнях виступив Поліщук Ю.М. – завідувач відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, заступник голови робочої групи по проведенню громадських слухань. Він ознайомив присутніх з необхідності розроблення та затвердження містобудівної документації на місцевому рівні, складовою якої є План зонування території населеного пункту. Крім того, довів до відома присутніх норми законодавчих нормативно-правових актів щодо порядку розроблення містобудівної документації, а також процедуру її затвердження. Проінформував про склад та зміст, а також основні положення Плану зонування території м. Старокостянтинів, розробленого у 2017 році Державним підприємством «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» (м.Київ). Повідомив про пропозиції та зауваження до проекту містобудівної документації, які надійшли від громадськості, та про результати їх розгляду розробником документації.
На громадському обговоренні виступили депутати Старокостянтинівської міської ради Шевчук О.О., Афанасьєв О.В., Полупан С.П., Івонько С.В., член ГО «Учасники АТО м. Старокостянтинова» Зімченко С.П., голова міської громадської організації ветеранів учасників бойових дій на території інших держав Коршун І.Я.
Після завершення обговорення більшістю голосів учасників громадських слухань було підтримано рішення попередньо схвалити проект Плану зонування території м. Старокостянтинів (зонінг) з подальшим винесенням його на розгляд чергової сесії Старокостянтинівської міської ради.

 

 

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.