Головна

 

Дорогі захисники України! 

Шановна старокостянтинівська громадо!

 

14 жовтня ми пошановуємо світле свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке духовно єднає все українство, живить вірою у правду й добро, злагоду й мир на нашій землі.

В Україні це свято також відзначається, як День захисника України та День Українського козацтва – на в вшанування воїнства та лицарського духу. Свого часу саме свято Покрови як день свого народження обрала нескорена Українська Повстанська Армія, що своєю мужністю при всенародній підтримці безстрашно протистояла нацистським та більшовицьким загарбникам в роки Другої світової війни.

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. В умовах агресії країни-сусіда ми формуємо нову армію – добре підготовлену та озброєну. Але справжня сила українського війська – у патріотичному дусі, який ворогові ніколи не здолати, у вашій, дорогі захисники, самовідданості та щирій вірі у святу Перемогу.

Й по нині, наслідуючи славні традиції та ратні звитяги українського козацтва, будучи вірними національним ідеалам воїнів УПА, наші захисники мужньо боронять українську землю від агресора, що зазіхнув на цілісність та конституційний лад України, на наше мирне життя. Наші воїни своїм героїзмом та самовідданістю довели, що гідні слави мужніх предків і ми певні, що у спадок своїм нащадкам ми передамо мир і благополуччя на нашій неньці Україні.

Тож нехай прагнення волі та незалежності повсякчас залишається визначальною рисою української нації. Хай Пресвята Богородиця, яка, за козацьким звичаєм, є покровителькою усіх українських військ – правонаступників Запорозького війська, дарує нашим воїнам сили у боротьбі з ворогами України! Хай Матір Божа – наша заступниця і покровителька – боронить наш боголюбний український народ!

Від імені виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, депутатського корпусу та від себе особисто щиросердечно вітаю зі святами вас, спадкоємців козацької слави і звитяги, усіх, кому близький волелюбний дух славних лицарів запорожців.

Зичу міцного здоров’я і наснаги, завзяття і оптимізму, добра і добробуту, злагоди і миру кожній родині!

Плекаймо у собі ті величні почуття патріотизму та незламну силу духу, які стали моральними клейнодами козацтва – звитяжної історії й гордості України, її душі й оберегу!

Слава Україні!

Слава героям!

 

З повагою, міський голова                    Микола Мельничук

 

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.