9 травня на території Меморіального комплексу відбувся мітинг з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Віддати шану полеглим воїнам, Героям, які загинули у боях за місто в роки Другої світової війни а також у 2014 - 2017 роках , прийшли ветерани та учасники війни, учасники АТО - військовослужбовці гарнізону , правоохоронці, керівництво міста і району, представники громадськості, мешканці та гості міста.
Братську могилу радянських воїнів та інші пам'ятники Меморіального комплексу прикрасили живі квіти. Священнослужителі найбільших християнських конфесій відслужили поминальну панахиду в пам'ять про усіх полеглих захисників Вітчизни у 1939 - 1945 роках, під час Революції Гідності і проведення Антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.
Міський голова Микола Мельничук у своїй промові висловив глибоку вдячність Ветеранам війни за здобуту перемогу над нацизмом у Європі. Він також подякував тим, хто важко працював в тилу, кував перемогу на трудовому фронті - учасникам війни та жертавам нацистських переслідувань в роки нацистської окупації України . Нагадав про жахливі втрати, які понесла Україна від бойових дій та навів приклади, які свідчать, що вклад українського народу у перемогу над нацизмом був одним з найбільших серед учасників антигітлерівської коаліції. Цю перемогу виборювали як мільйони українців в лавах Червоної Армії, сотня тисяч воїнів Української Повстанської Армії та понад 200 тис. українців в арміях Великобританії, США, Канади, інших країн - членів антигітлерівської коаліції, зазначив міський голова.
Хвилинною мовчання учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих воїнів в роки Другої світової війни, Героїв-земляків, які віддали своє життя у війні за незалежність і територіальну цілісність нашої держави, захищаючи її від російсько-терористичної агресії.
Міський голова та секретар міської ради нагородили кілька десятків військовослужбовців гарнізону - учасників АТО відзнаками-медалями міської ради "За особисту мужність та героїзм".
Знову нагадав про страшні роки війни з гітлерівською Німеччиною у своєму виступі найстарший у місті та районі ветеран війни (13 травня 1918 року народження), Почесний Громадянин міста, Захрабов Нуруш Гейдарович.
Слова вітання та вдячності для ветеранів Другої світової війни та учасників антитерористичної операції на сході держави з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій прозвучали від активіста ГО "Учасників АТО м. Старокостянтинова", ветерана АТО, бойового офіцера, захисника Авдіївської промзони Анатолія Тимощука. 
Літературно-музичні номери виконали: народно-аматорський хор "Доброслав", хор ветеранів "Подоляни", муніципальний духовий оркестр та учні загальноосвітніх навчальних закладів міста.

   

  

 

 

  

 

/>

 

/>

 

/>