Дорога старокостянтинівська громадо! Шановні земляки!

 

Вітаю вас з Днем Державного Прапора України та 28-річчям незалежності нашої держави!

Напередодні головного свята нашої держави – Дня незалежності, в Україні традиційно відзначається День Державного Прапора.  Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під синьо-жовтим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Саме прапор символізує єдність народу, консолідує міста і краї в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю. І тепер він гуртує тих, у кого в серці горить вогонь патріотизму, кому Україна – понад усе. Синьо-жовті барви Державного Прапора стали символами єднання нашого народу, а незалежність і мир – найкращими побажаннями рідній Україні.

Найціннішим та найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до здобуття свого права на свободу, є наша незалежність, яка відкрила унікальні можливості для нашої країни. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного з нас. За ці роки виросло покоління, для якого слова «свобода», «право вибору», «демократичні цінності» – не просто правові терміни, а спосіб життя. Саме незалежність означила майбутнє України – як держави, і українців – як європейської нації; відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання і добробуту кожного громадянина.

На долю сучасників випало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Ми знову мусимо захищати своє право на суверенність і цілісність власної держави. Страх ворога, що Україна стане сильною демократичною державою, викликає паніку та силкування нав’язати свої варварські звичаї та спотворені поняття. Наші мужні захисники на східних кордонах героїчно протистоять зазіханням агресора. Нині наша глибока шана тим, хто зустрічає свято на передовій – український народ пишається вашою сміливістю, самопожертвою і патріотизмом.

Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн України, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну, її славетних Героїв-захисників. Хай же нас об’єднує любов і небайдужість до рідного міста до всієї України. Будьмо згуртованими і відповідальними. Спільними зусиллями, єдиною громадою ми здолаємо усі негаразди та переможемо недругів, які зазіхнули на незалежність нашої держави, її цілісність та наш європейський вибір. Усім нам мужності, здоров’я, віри та надії.

Від імені Старокостянтинівської міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто зичу вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, миру на рідній землі, добра та злагоди, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях. Нехай оминає наші оселі лихо, хай янголи бережуть наших воїнів, а Господь Бог благословить Україну на мир, злагоду та процвітання!

 

Слава Україні!

Слава українському народові!

Героям слава!

 

З повагою,
міський голова                                                                                            Микола Мельничук

Поділитися