Головна

Оголошення про результати проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Старокостянтинів

     Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради ( організатор перевезень) на підставі протоколу засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування від 20.08.2020 року № 6 оголошує переможцями конкурсу на маршрутах загального користування :

Перевізник

Назва маршруту, номер маршруту та графіку

Кондратюк Ігор Борисович

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» № 3, графік № 8

«КПУ-. Вокзал - II» № 5, графік № 26

Гринчук Олександр Вікторович

«с. Пашківці- Лікарня- Новики» №4, графік №10

«с. Пашківці- Лікарня- Новики» №4, графік №23

Чумак Світлана Іванівна

«Вокзал I-Лікарня-Новики» №1, графік №5

 «Вокзал I-Лікарня-Новики» №1  , графік №19

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» №3, графік №15

Козерацький Віктор Васильович

«Вокзал I- Лікарня- Новики » №1, графік 14.

 «КПУ-Вокзал II» №5, графік № 24

Миколайчук Степан Степанович

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» №3, графік №20

Огороднік Олена Степанівна

 «с. Пашківці- Сільгосптехніка» №3, графік № 3

 «Болгарське містечко-Заслуч-Ринок» №10, графік № 31

Дремлюга Геннадій Олександрович

 «КПУ-Лікарня- Вокзал II» №5а, графік  25

« с. Пашківці – Сільгосптехніка» №3, графік  22

« Військовий радгосп – Вокзал II» № 2,  графік  28

Гулий Валерій Миколайович

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» № 3, графік №1

Очман Анатолій Оксентійович

«Ринок- Вул. Бурлуцького- П»ятачок» № 9 , графік № 29

Савченко Світлана Григорівна

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» № 3, графік №11

«с. Камянка-Відгодівельний радгосп» №7, графік №16.

Панчук Олена Олександрівна

«сКам»янка-Відгодівельний радгосп» №7, графік №4

Додаток: протокол.

Протокол № 6

засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних  маршрутах загального користування

 

 

20.08.2020 р.                                                                        м. Старокостянтинів

 

Початок засідання : 10год. 00 хв.

Закінчення:  11 год.30 хв..

 

Запрошені:

Богачук Володимир Васильович- перший заступник міського голови, голова конкурсного комітету;

Грозян Іван Михайлович- начальник управління економіки, заступник голови конкурсного комітету;

Лосенко Галина Леонтіївна- головний спеціаліст відділу промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв»язку управління економіки виконавчого комітету міської ради, секретар конкурсного комітету;

Шабельник Наталія Іванівна – начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради;

Шишкін Іван Іванович – начальник сектору реагування патрульної поліції Старокостянтинівського відділення поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області;

Возний Василь Васильович- член організації роботодавців транспорту Хмельницької області;

Гуменюк Руслан Олександрович – голова галузевої ради підприємців у сфері торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування в місті;

Дзюба Віталій Петрович – начальник Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області;

Жмурко Сергій Петрович- голова ГО «Учасників АТО»;

Нижник Віталій Андрійович – секретар Старокостянтинівського міського осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»;

Потерба Анатолій Миколаєвич – заступник голови міської спілки ветеранів Авганістану та воїнів ( інтернаціоналістів);

Талімончик Павло Володимирович – голова місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації « Громадський комітет транспортної безпеки» в Хмельницькій області;

Яворська Жанна Анатоліївна – голова ГО «Рада жінок м. Старокостянтинова»;

Перепелиця Юрій Іванович- начальник територіального сервісного центру №6844 МВС у Хмельницькій області.

Присутні :

Богачук Володимир Васильович, Грозян Іван Михайлович, Лосенко Галина Леонтіївна, Шабельник Наталія Іванівна, Шишкін Іван Іванович,  Нижник Віталій Андрійович ,  Перепелиця Юрій Іванович,  Потерба Анатолій Миколайович, Яворська Жанна Анатоліївна.

Засідання конкурсного комітету є правочинним, оскільки на ньому присутні 9 осіб ( більше половини складу конкурсного комітету).

Порядок денний:

  • Розгляд заяв приватних перевізників на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування: Огороднік О.С., Гринчук О.В., Гулий В.М., Миколайчук С.С., Чумак С.І., Панчук О.О., Очман А.А., Кондратюк І.Б., Козерацький В.В., Савченко С.Г., Дремлюга Г.О.
  • Визначення переможців конкурсу на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування :

маршрут № 1 «Вокзал I-Лікарня-Новики», графік №5, маршрут №1 «Вокзал I- Лікарня- Новики »  графік 14,  маршрут №1 «Вокзал I- Лікарня- Новики »  графік 19,  маршрут № 2     « Військовий радгосп – Вокзал II» ,  графік  28,  маршрут №3 «с. Пашківці- Сільгосптехніка», графік №1,  маршрут №3  «с. Пашківці- Сільгосптехніка» ,  графік № 3,  маршрут № 3 «с. Пашківці- Сільгосптехніка» , графік № 8, маршрут № 3 «с. Пашківці- Сільгосптехніка» , графік № 11,  маршрут №3 «с. Пашківці- Сільгосптехніка» ,  графік №15 ,  маршрут № 3 «с. Пашківці- Сільгосптехніка» ,  графік №20, маршрут № 3 « с. Пашківці – Сільгосптехніка» , графік  22,  маршрут № 4 «с. Пашківці- Лікарня- Новики» ,  графік №10, маршрут № 4 «с. Пашківці- Лікарня- Новики» ,  графік №23,   маршрут № 5  «КПУ-Вокзал II» , графік № 24,  маршрут № 5 КПУ-. Вокзал - II» , графік № 26,  маршрут № 5а «КПУ-Лікарня- Вокзал II» , графік  25,  маршрут №7 «сКам»янка-Відгодівельний радгосп» ,  графік №4 , маршрут № 7 «с. Камянка-Відгодівельний радгосп»  графік № 16, маршрут № 9   «Ринок- вул. Бурлуцького- П»ятачок» , графік № 29,  маршрут № 10 «Болгарське містечко-Заслуч-Ринок», графік № 31.

СЛУХАЛИ:

Богачука В.В. голову конкурсного комітету, який запропонував затвердити порядок денний.

Голосували: за - 9   , проти - немає, утримались    - немає.

СЛУХАЛИ:

Богачука В.В. голову конкурсного комітету,  який доповів, що виконавчим комітетом Старокостянтинівської міської ради (організатор перевезень), згідно з ст.43 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081   було оприлюднено оголошення про проведення конкурсу на право перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

Об’єкти  конкурсу:

маршрут № 1 «Вокзал I-Лікарня-Новики», графік №5, кількість оборотних рейсів – 9, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:31 год. до 19:59 год. щоденно;

маршрут №1 «Вокзал I- Лікарня- Новики »  графік 14, кількість оборотних рейсів –8, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 07:06 год. до 19:02 год. щоденно;

маршрут №1 «Вокзал I- Лікарня- Новики »  графік 19, кількість оборотних рейсів –8, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 07:27 год. до 19:23 год. щоденно;

маршрут № 2 « Військовий радгосп – Вокзал II» ,  графік  28, кількість оборотних рейсів –9, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:32 год. до 18:44 год. щоденно;

маршрут №3 «с. Пашківці- Сільгосптехніка», графік №1, кількість оборотних рейсів –7, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 07:44 год. до 18:12 год. понеділок- п»ятниця;

маршрут №3  «с. Пашківці- Сільгосптехніка» ,  графік № 3 кількість оборотних рейсів –8, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 07:04 год. до 19:06 год. , щоденно;

маршрут № 3 «с. Пашківці- Сільгосптехніка» , графік № 8, кількість оборотних рейсів – 9, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:40 год. до 19:28 год. щоденно;

маршрут № 3 «с. Пашківці- Сільгосптехніка» , графік № 11, кількість оборотних рейсів – 8, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:50 год. до 18:54 год. щоденно;

маршрут №3 «с. Пашківці- Сільгосптехніка» , графік №15 , кількість оборотних рейсів – 8, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 07:06 год. до 19:08 год. щоденно;

 маршрут № 3 «с. Пашківці- Сільгосптехніка» , графік №20, кількість оборотних рейсів – 8, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:42 год. до 19:30 год. щоденно;

маршрут № 3 « с. Пашківці – Сільгосптехніка» , графік  22, кількість оборотних рейсів – 8, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:48 год. до 19:36 год. щоденно;

маршрут № 4 «с. Пашківці- Лікарня- Новики» ,  графік №10, кількість оборотних рейсів – 8, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:46 год. до 18:48 год. щоденно;

маршрут № 4 «с. Пашківці- Лікарня- Новики» ,  графік №23, кількість оборотних рейсів – 7, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:48 год. до 18:08 год. щоденно;

           маршрут № 5  «КПУ-Вокзал II» , графік № 24,  кількість оборотних рейсів – 9, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:40 год. до 19:00 год. понеділок- п»ятниця;

маршрут № 5 КПУ-. Вокзал - II» , графік № 26, кількість оборотних рейсів – 11, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 05:55 год. до 20:50 год. щоденно;

маршрут № 5а «КПУ-Лікарня- Вокзал II» , графік  25, кількість оборотних рейсів – 9, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:56 год. до 19:16 год. щоденно;

маршрут № 7 «сКам»янка-Відгодівельний радгосп» , графік №4 , кількість оборотних рейсів – 9, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:24 год. до 19:55 год. понеділок- субота;

маршрут № 7 «с. Камянка-Відгодівельний радгосп» , графік № 16, кількість оборотних рейсів – 8, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 07:14 год. до 19:11 год. щоденно;

маршрут № 9   «Ринок- Вул. Бурлуцького- П»ятачок» , графік № 29,  кількість оборотних рейсів – 17, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:54 год. до 19:14 год. щоденно;

маршрут № 10 «Болгарське містечко-Заслуч-Ринок», графік № 31, кількість оборотних рейсів –13, звичайний режим руху, час роботи на маршруті з 06:32 год. до 19:06 год. щоденно;

На дані автобусні маршрути загального користування  документи для участі в конкурсі подали:

Перевізник

Назва маршруту, номер маршруту та графіку

Кондратюк Ігор Борисович

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» № 3, графік № 8

«КПУ-. Вокзал - II» № 5, графік № 26

Гринчук Олександр Вікторович

«с. Пашківці- Лікарня- Новики» №4, графік №10

«с. Пашківці- Лікарня- Новики» №4, графік №23

Чумак Світлана Іванівна

«Вокзал I-Лікарня-Новики» №1, графік №5

 «Вокзал I-Лікарня-Новики» №1  , графік №19

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» №3, графік №15

Козерацький Віктор Васильович

«Вокзал I- Лікарня- Новики » №1, графік 14.

 «КПУ-Вокзал II» №5, графік № 24

Миколайчук Степан Степанович

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» №3, графік №20

Огороднік Олена Степанівна

 «с. Пашківці- Сільгосптехніка» №3, графік № 3

 «Болгарське містечко-Заслуч-Ринок» №10, графік № 31

Дремлюга Геннадій Олександрович

 «КПУ-Лікарня- Вокзал II» №5а, графік  25

« с. Пашківці – Сільгосптехніка» №3, графік  22

« Військовий радгосп – Вокзал II» № 2,  графік  28

Гулий Валерій Миколайович

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» № 3, графік №1

Очман Анатолій Оксентійович

«Ринок- Вул. Бурлуцького- П»ятачок» № 9 , графік № 29

Савченко Світлана Григорівна

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» № 3, графік №11

«с. Камянка-Відгодівельний радгосп» №7, графік №16.

Панчук Олена Олександрівна

«сКам»янка-Відгодівельний радгосп» №7, графік №4

наступного дня після закінчення строку прийняття конкурсних пропозицій. Документи перевірені та відповідають вимогам конкурсу.

Інших заяв від суб’єктів підприємницької діяльності на участь у конкурсі по даних маршрутах не надходило.

Враховуючи вищевказане голова конкурсного комітету запропонував членам конкурсного комітету після огляду транспортних засобів , які будуть використовуватись на автобусних маршрутах шляхом голосування прийняти рішення про визначення переможців конкурсу на право перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування:

Проголосували: за « 9   » проти –немає, утримались - немає.

  ВИСТУПИЛИ: 

Шабельник Н.І. член конкурсного комітету (начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради) з пропозиціями до перевізників-претендентів.

З метою дотримання прав працівників в частині оплати праці  запропоновано  перевізнику-претенденту  дотримуватись відповідних гарантій в оплаті праці, що визначені Законами України від 06.12.2016 року № 1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»,  від 24.03.1995 року №108/95 “Про оплату праці” та від 07.12.2017 року №2246 «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Відповідно до вимог Закону України “Про охорону праці”, з метою дотримання безпечних та нешкідливих умов праці, недопущення нещасних випадків на виробництві  перевізнику-претенденту рекомендовано:

            - проходити у встановлені терміни навчання та перевірку знань з питань охорони праці;

            - проводити інструктажі з питань охорони праці з найманими працівниками у встановлені терміни;

            - забезпечити працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до встановлених норм;

            - забезпечити проведення медичних оглядів найманих працівників;

            - проводити (не рідше одного разу на 5 років) атестацію робочих місць за умовами праці для визначення відповідних пільг та компенсацій за роботу у шкідливих та небезпечних умовах праці.

            На виконання норм Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів” запропоновано:

            - забезпечити   зовнішніми звуковими   інформаторами  номера  і  кінцевих  зупинок маршруту, текстовими  та  звуковими  системами  у  салоні автобуса  для обов'язкового оголошення зупинок;

            - забезпечити   спеціальне   обладнання   транспортних засобів, яке б дало змогу інвалідам безперешкодно користуватися їх послугами.

            Пільгові категорії населення, що мають право на безплатний проїзд згідно чинного законодавства перевозяться в повному обсязі. Обмежень прав пільгових категорій громадян не встановлено.

            Враховуючи звернення громадських організацій: ТПО УТОС для перевезення пільгових категорій населення необхідно забезпечити транспортні засоби чіткою нумерацією маршруту, придбати транспортний засіб з пониженою платформою. Регулярно озвучувати назви зупинок в салоні автобуса.

Члени конкурсного комітету розглянули пропозиції перевізників- претендентів за наступними показниками:

  • наявність достатньої кількості автобусів, які відповідають умовам конкурсу,
  • умови підтримання належного технічного та санітарного стану рухомого складу,
  • умови контролю технічного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут.

    В обговоренні прийняли участь  присутні члени конкурсного комітету, які надавали свої пропозиції по визначенню переможців конкурсу.

За результатами розгляду членами конкурсного комітету було прийнято рішення про визначення переможців конкурсу на право перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування   та рекомендувано виконавчому комітетові міської ради укласти договора на перевезення пасажирів строком на три роки.

Голосували: за –9,  проти – немає,  утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: визнати переможцями конкурсу на маршрутах загального користування :

Перевізник

Назва маршруту, номер маршруту та графіку

Кондратюк Ігор Борисович

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» № 3, графік № 8

«КПУ-. Вокзал - II» № 5, графік № 26

Гринчук Олександр Вікторович

«с. Пашківці- Лікарня- Новики» №4, графік №10

«с. Пашківці- Лікарня- Новики» №4, графік №23

Чумак Світлана Іванівна

«Вокзал I-Лікарня-Новики» №1, графік №5

 «Вокзал I-Лікарня-Новики» №1  , графік №19

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» №3, графік №15

Козерацький Віктор Васильович

«Вокзал I- Лікарня- Новики » №1, графік 14.

 «КПУ-Вокзал II» №5, графік № 24

Миколайчук Степан Степанович

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» №3, графік №20

Огороднік Олена Степанівна

 «с. Пашківці- Сільгосптехніка» №3, графік № 3

 «Болгарське містечко-Заслуч-Ринок» №10, графік № 31

Дремлюга Геннадій Олександрович

 «КПУ-Лікарня- Вокзал II» №5а, графік  25

« с. Пашківці – Сільгосптехніка» №3, графік  22

« Військовий радгосп – Вокзал II» № 2,  графік  28

Гулий Валерій Миколайович

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» № 3, графік №1

Очман Анатолій Оксентійович

«Ринок- Вул. Бурлуцького- П»ятачок» № 9 , графік № 29

Савченко Світлана Григорівна

«с. Пашківці- Сільгосптехніка» № 3, графік №11

«с. Камянка-Відгодівельний радгосп» №7, графік №16.

Панчук Олена Олександрівна

«сКам»янка-Відгодівельний радгосп» №7, графік №4

Рішення конкурсного комітету про визначення переможця конкурсу на перевезення пасажирів на маршрутах загального користування було оголошено перевізникам-претендентам.

 

Підписи:

Голова конкурсного комітету:      ____________________   Богачук В.В.

Секретар конкурсного комітету:  ____________________   Лосенко Г.Л.

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.