Головна

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Про Порядок передачі в оренду державного та комунального майна», з метою отримання пропозицій та зауважень оприлюднюється проєкт рішення Старокостянтинівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Старокостянтинівської міської територіальної громади та пропорції її розподілу».

Згідно даного проєкту пропонується затвердити методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Старокостянтинівської міської територіальної громади та пропорції її розподілу, а саме:

  • формули розрахунку місячної, добової, погодинної орендної плати;
  • орендні ставки для договорів комунального майна в результаті передачі в оренду без проведення аукціону;
  • орендні ставки для договорів оренди, які продовжуються вперше.

Пропозиції та зауваження для врахування при прийнятті рішення в письмовому вигляді надсилати до 04 жовтня 2021 року на адресу виконавчого комітету міської ради м. Старокостянтинів, вул.Острозького, 41, та на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщені на офіційному сайті виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради starkon.qov.ua у розділі «Регуляторна політика».

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.