Головна

Шановні працівники соціальної сфери!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Ваша щоденна праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла, адже ви повсякчас опікуєтеся проблемами людей, забезпечуєте їх потреби. На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальних завдань держави – підтримка і соціальний захист громадян, засновані на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Ви піклуєтесь про ветеранів війни і праці, літніх людей, інвалідів, дітей-сиріт, одиноких, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте здолати життєві негаразди, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.
У наш непростий час ви робите все можливе, щоб високі ідеї добра і справедливості не згасали, а продовжували жити і розвиватися. Вашу чуйність й уміння співпереживати, розраджувати відчувають передусім ті, хто потрапив у нелегкі життєві обставини, і цим самим ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства
Щиро дякую вам за сумлінну працю, за те, що в наш непростий час ви робите все можливе, щоб високі ідеї добра і справедливості не згасали. Переконаний, що ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці нашого міста мали гідну роботу та гідне життя.
Від імені депутатського корпусу Старокостянтинівської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, родинного затишку і тепла. Хай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян міста! Натхнення вам й успіхів у вашій благородній справі!

 

З повагою, міський голова                    Микола Мельничук

 

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.