Шановні відвідувачі сайту, дякуємо що до нас завітали!

У нас ви отримаєте інформацію про роботу відділу культури та його структурних підрозділів. Будете проінформовані про події в галузі культури м.Старокостянтинова.

Наша адреса: вул.К.Косинського, 18, м. Старокостянтинів, Хмельницька область, 31100, тел/факс 3-25-02, 3-13-83, Написати листа: E-mail: stkkulture@ukr.net

09 листопада 2017 року Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

8 листопада 2017 року в м.Старокостянтинові відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Святкові урочистості та концерт з нагоди професійного свята відбулися в приміщенні актової зали дитячої музичної школи ім.М.Кондратюка. На захід завітали радник-помічник міського голови Мудрик Юрій Володимирович, заступник міського голови Бондарчук Тетяна Володимирівна, працівники відділу культури виконавчого комітету міської ради, працівники міського будинку культури, артисти муніципального духового оркестру, працівники міської централізованої бібліотечної системи, аматори народного мистецтва, викладачі дитячої музичної школи ім.М.Кондратюка та дитячої художньої школи,  працівники історико-культурного центру-музею «Старий Костянтинів», ветерани галузі культури та всі причетні до свята. Керівники міста щиросердно привітали присутніх зі святом, побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги і особистого щастя. Приєднався до привітань і завідувач відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету міської ради Муляр Василь Ігорович, який привітав своїх колег із професійним святом, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва міста було відзначено Грамотами міської ради, Грамотами відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету міської ради.

Щирі слова вітань  дарувала директор міського будинку культури Діана Клепацька, яка і провела святковий захід. 

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів музичного мистецтва.