19 02 2021

Управління охорони здоров’я та медичного забезпечення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради інформує що вакцинація від COVID-19 на Старокостянтинівщині триває.

Перші поставки вакцини, а це - 1100 доз вакцини AstraZeneca (Covishield), повністю та вчасно використані. Громадяни, що отримали перші щеплення наступні мають зробити за 90 днів від першого.

Триває вакцинація представників маломобільних груп, освітян, залучених до проведення ЗНО вакциною Sinovac (CoronaVac).

Сьогодні отримано чергові 400 доз вакцини AstraZeneca.

Управління охорони здоров’я  та медичного забезпечення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради інформує про те, що усі бажаючі мають можливість отримати щеплення на базі КНП «Старокостянтинівського ЦПМСД».

Також начальник управління Любов БОНДАР зазначає що у громаді спостерігається спад захворюваності. Сьогодні у Старокостянтинівській багатопрофільній лікарні лікується 82 хворих на COVID-19 та 4 хворих з підозрою на COVID-19 жителів Хмельницької області. Із 86 пацієнтів, 52 хворих перебуває на кисні, 1 особа - на ШВЛ, 4 особи – в реанімації.

Всього, станом на 27 квітня, від початку пандемії зафіксовано 2328 випадків захворювання на COVID-19 (6випадків за добу) :
- одужало 2050 осіб (21 за добу),
- померло 70 осіб (0 за добу),
- хворіє 223 особи ( 68 лікується в стаціонарі ).

 

Поділитися