Військовий облік

Ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, організаціях, установах, незалежно від підпорядкування і форм власності проводиться згідно вимог Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», відповідних Постанов Кабінету Міністрів України та методичних рекомендацій по веденню військового обліку і бронювання на підприємствах в організаціях і установах.

Військовим комісаріатом постійно проводиться робота по якісному веденню військового обліку та бронювання військовозобов’язаних, що проживають на території міста, згідно вимог керівних документів.

У відповідності з рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради у 2018 році організовано та проведено персонально-первинний облік військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у відповідності із вимогами постанови кабінету Міністрів України від 04 лютого 2015 року №45, розділів І,ІІ інструкції.

В 2018 році проведено інструкторсько-методичні заняття з керівниками підприємств, установ, організацій, та навчальних закладів, з питань ведення військового обліку, організації бронювання та подання відповідної звітності відповідно до вимог постанови КМУ від 04.02.2016 року №45 та Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних”

Спільно з спеціалістами виконавчого комітету міської ради організовано та проведено інструкторсько-методичні заняття щодо суворого дотримання вимог та виконання ст.38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Визначено завдання відповідним органам, що здійснюють реєстрацію місця проживання осіб, органам Національної поліції, органам реєстрації актів громадського стану, органам досудового розслідування, судовим органам, медико-соціальним експертним комісіям, лікувальним закладам згідно ст.38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Визначено завдання підприємствам, установам, організаціям не залежно від форми власності, що до сприяння військовому комісаріату у його роботі.

В 2018 році на базі військового комісаріату проводилися заняття з питань військового обліку та бронювання, на які залучаються посадові особи, які відповідають за ведення військового обліку та бронювання на підприємствах, організаціях, установах.

Відповідно до плану перевірок стану військового обліку і бронювання в 2018 році було перевірено підприємства, установи, організації згідно рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 25 січня 2018 року № 16.

           

Краще ведення військового обліку і бронювання організовано на:

  • Філія "Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал";
  • ДП "Старокостянтинівське лісове господарство";
  • ДП "Старокостянтинівський молочний завод";
  • ТОВ "Агромоторсервіс".

В гіршу сторону відмічається:

  • ПП Яромак;
  • ТОВ Старокостянтинівцукор;
  • ПП Адоніс – Стар;
  • ТОВ Моноліт ЦМ.

В ході перевірки стану військового обліку виявлено, що:

  • керівники підприємств, організацій, установ, не здійснюють належного контролю за веденням військово-облікової роботи;
  • військовозобов’язаними та призовниками порушуються вимоги керівних документів щодо своєчасності подання даних про зміни у сімейному стані, місця роботи, місця проживання та інше.

Бронювання спеціалістів, кваліфікованих робітників, а також анулювання відстрочок від призову проводиться своєчасно.

Враховуючи результати перевірок стану військового обліку та бронювання військовозобов¢язаних на підприємствах, установах, організаціях, за 2018 рік дана ділянка роботи оцінюється на «ЗАДОВІЛЬНО».

Заходи по проведенню військово-лікарської комісії при Старокостянтинівському ОМВК заплановані, та ведуться.

Зарахування на військовий облік громадян, які не досягли граничного віку перебування в запасі ЗС України і підлягають зарахування до нього ведеться.

Пропозиції:

З метою покращення військово-облікової роботи пропонується:

- провести протягом 2019 року з відповідальними особами за ведення військового обліку на підприємствах, організаціях та установах міста навчання (семінари) по питаннях організації військового обліку військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, установах, організаціях міста;

- провести планові заняття з питань організації військового обліку та бронювання з відповідальними за ведення військового обліку на підприємствах, установах, і організаціях міста на протязі 2019 року за планом військового комісара Старокостянтинівського ОМВК для доведення визначених завдань з методологічного, методичного забезпечення військового обліку, підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію військового обліку та з метою забезпечення функціонування системи військового обліку;

- забезпечити поширення в доступний спосіб правил військового обліку призовників і військовозобов’язаних визначенні згідно додатку 1 до «Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних»;

- дану інформацію довести до керівників підприємств, установ та організацій розташованих на території м.Старокостянтинів;

- зобов’язати окремим дорученням керівників усунути виявлені недоліки в установлені терміни;

- провести звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій міста з обліковими даними Старокостянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату у 2019 році, згідно плану;

- створити комісію з питань перевірки стану військового обліку у 2019 році;

- ровести перевірку стану військового обліку на підприємствах, установах та організаціях міста у 2019 році, згідно плану.

 

Військовий комісар Старокостянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату                                       Медведчук В.П

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.