Військовий облік

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

військового комісара

Старокостянтинівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки

 (з основної діяльності)

01.03.2021

 

м.       Старокостянтинів

 

                 №5

Про призов громадян на строкову військову службу

На підставі статті 15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України №71/2021 від 24 лютого 2021 року “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році”, розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації “Про організацію в області чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2021 році", наказую:

1. Контрольний медичний огляд призовників, які підлягають виклику на призовні комісії, розпочати з 01 березня 2021 року.

2. З 01 квітня по 30 червня 2021 року провести призов громадян України на строкову військову службу.

3. З’явитись у Старокостянтинівський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу усім громадянам України 2003 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадянам, які народилися у 1994-2003 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

4. Усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу, прибути до об’єднаного міського територіального центру комплектування за адресою: м. Старокостянтинів,  вул. Миру, 64 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Старокостянтинівський об¢єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки до 10 квітня 2021 року та мати при собі документи, які засвідчують особу.

5. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Старокостянтинова, Старостинських округів, Староостропільської сільської об’єднаної територіальної громади та Миролюбненської сільської об’єднаної територіальної громади необхідно негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, керівникам підприємств, установ та організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування та форм власності, негайно відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

7. Громадян, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на майора О.Рибачука начальника відділення призову.

Військовий комісар

Старокостянтинівського об’єднаного міського територіального центру

комплектування та соціальної підтримки підполковник                                                                              В.МЕДВЕДЧУК

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.