![🐶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2f/1/16/1f436.png)
Уряд ухвалив відповідну постанову. Спочатку в реєстр вноситимуть інформацію про котів і собак, далі масштабуємо послугу й на інших тварин. Реєстр допоможе зібрати інформацію про домашніх улюбленців і використовувати її для пошуку загублених тварин, контролю вакцинації та стерилізації.
А також це ще один крок до створення ветпаспорта в Дії. Прямуємо до того, щоб навіть документи пухнастих друзів були під рукою.
Що зміниться![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
Українці зможуть добровільно й безоплатно вносити інформацію про свого улюбленця в реєстр у державного або приватного ветеринара. У системі буде функціонал для пошуку домашніх тварин: ви зможете повідомити про знайденого улюбленця або сповістити про втрату свого. Це значно зменшить кількість безпритульних тварин у країні.
Очікуємо на запуск реєстру вже незабаром. Створюємо комфортні послуги для хвостиків ![🐕🦺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3b/1/16/1f415_200d_1f9ba.png)
![🐕🦺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3b/1/16/1f415_200d_1f9ba.png)
![399410105_720782090091110_2671454622265580683_n.jpg](/starkon/cnap/images/399410105_720782090091110_2671454622265580683_n.jpg)