![📲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
Уже втретє проводимо дослідження, щоб оцінити, наскільки змінилися цифрові навички українців. Маємо круті результати: майже 60% українців володіють базовими та просунутими цифровими навичками — за останні чотири роки їх частка збільшилася на 12,6%.
Більше цікавих фактів з дослідження — у каруселі ![👆🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc9/1/16/1f446_1f3fb.png)
![👆🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc9/1/16/1f446_1f3fb.png)
Цифрова грамотність є одним з наших пріоритетів, адже ми будуємо найзручнішу цифрову державу у світі. Переходьте на портал Дія.Освіта — перевіряйте свій рівень цифрової грамотності та вдосконалюйте навички.
Повна версія доступна за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/research
Дослідження проведено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа та фінансується Швейцарією.
![406972665_740415464794439_3434343335329498376_n.jpg](/starkon/cnap/images/406972665_740415464794439_3434343335329498376_n.jpg)
![406749671_740415511461101_7632908710602632773_n.jpg](/starkon/cnap/images/406749671_740415511461101_7632908710602632773_n.jpg)
![406775081_740415474794438_8413915575279194492_n.jpg](/starkon/cnap/images/406775081_740415474794438_8413915575279194492_n.jpg)
![406756772_740415521461100_8414024824943895559_n.jpg](/starkon/cnap/images/406756772_740415521461100_8414024824943895559_n.jpg)
![406736149_740415564794429_3627213840285784249_n.jpg](/starkon/cnap/images/406736149_740415564794429_3627213840285784249_n.jpg)