Проєкти рішень виконкому
П'ятниця, 20 січня 2023 15:20

Про оголошення аукціону на передачу в оренду майна комунальної власності

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ПРОЄКТ

РІШЕННЯ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

___._______.2023                                                                                            №___

м. Старокостянтинів

Про оголошення аукціону на передачу в оренду майна комунальної власності

З метою дотримання норм чинного законодавства України, відповідно до статей 6, 12 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483,   враховуючи рішення  виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 29 вересня 2022 року № 338 «Про включення об’єктів нерухомого майна до Переліків першого та другого типів об’єктів комунальної власності Старокостянтинівської міської територіальної громади», та керуючись статтями 29, 40, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Оголосити аукціон на передачу в оренду частини нежитлового приміщення та затвердити текст оголошення про передачу майна комунальної власності Старокостянтинівської міської територіальної громади в оренду на аукціоні, яке розташоване за адресою: вул. Прокоп’юка, 4, c. Самчики, загальною площею 3,00 кв. м, для розміщення банкомату або терміналу згідно з додатком.
  1. Відділу комунального майна виконавчого комітету міської ради (Сергій ЗАРІЧНИЙ) до 20 лютого 2023 року оприлюднити в електронній торговій системі оголошення про передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності Старокостянтинівської міської територіальної громади.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Миколу КОШИКА.

Міський голова                                                                   Микола МЕЛЬНИЧУК

Прочитано 414 разів Останнє редагування Понеділок, 23 січня 2023 16:23

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.