Проєкти рішень виконкому
П'ятниця, 05 травня 2023 11:12

Про надання дозволу  на видалення зелених насаджень  по вул. Острозького, 64, 64 А

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Проєкт рішення

Про надання дозволу 
на видалення зелених насаджень 
по вул. Острозького, 64, 64 А
 
 
Розглянувши заяву, яка зареєстрована в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 21 березня 2023 року за № 370/06-06/2023, мешканців будинків № 64 та № 64 А по вул. Острозького,  на підставі акту обстеження зелених насаджень від 27 березня 2023 року № 50, керуючись   пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1.Надати комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради дозвіл на видалення  4 дерев (1 каштана, 1 груші, 1 бузку, 1 яблуні) по вул. Острозького, 64, 64 А в  м. Старокостянтинів.
 
2.Видалення дерев провести до 27 вересня 2023 року.
 
3.Вирубана деревина залишається комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради.   
 
4. Комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради (Віктор ТАЩУК):
 
1) облікувати вирубану деревину; 
 
2) забезпечити висадження 4 молодих саджанців дерев по вул. Острозького, 64, 64 А до 27  листопада 2023 року;
 
3) повідомити про виконання рішення відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 30 листопада  2023 року.
 
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.
 
 
Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

 

Прочитано 14 разів
Відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою

В період з 10 по 14 квітня 2023 року спеціалістами відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради проводились обстеження щодо благоустрою території міста та громади, здійснювався розгляд звернень громадян.
Обстежено вулиці Ізяславська, Технічна, Кривоноса, Авіаторів, Закузьминська, Соборна в місті Старокостянтинові, населені пункти Великомацевицького та Воронковецького старостинських округів, проводився рейд щодо здійснення контролю за незаконно добутими первоцвітами та торгівлею ними на ринках міста.
За вказаний період надано 6 приписів (складування гілок дерев, соломи, будівельних матеріалів у невизначених місцях). Проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення громади щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та правил благоустрою територій населених пунктів.

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.