Проєкти рішень виконкому
Четвер, 18 травня 2023 14:58

Про надання дозволу на санітарне обрізування крони зелених насаджень на території парку-пам’ятки садово- паркового мистецтва загальнодержавного значення «Самчиківський парк»

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Проєкт рішення

Про надання дозволу на санітарне

обрізування крони зелених насаджень

на території парку-пам’ятки садово-

паркового мистецтва загальнодержавного

значення «Самчиківський парк»

        Розглянувши звернення, яке зареєстроване у виконавчому комітеті міської ради  28 лютого 2023 року за № 32/1253-25/2023, старости Самчиківського старостинського округу Олександра МАЗУРУКА, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 29 березня 2023 року № 63, керуючись   пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати Державному історико-культурному заповіднику «Самчики» дозвіл на санітарне обрізування крони 17 дерев (7 кленів, 2 ясенів, 3 берестів, 1 дуба, 4 гледичій) на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Самчиківський парк» біля дороги до кладовища в с. Самчики.
  1. Санітарне обрізування крони зелених насаджень провести до 30 жовтня 2023 року.
  1. Про виконання рішення повідомити відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 01 листопада 2023 року.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

                                                                                                            

Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

Прочитано 8 разів Останнє редагування Четвер, 18 травня 2023 15:30
Відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою

В період з 10 по 14 квітня 2023 року спеціалістами відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради проводились обстеження щодо благоустрою території міста та громади, здійснювався розгляд звернень громадян.
Обстежено вулиці Ізяславська, Технічна, Кривоноса, Авіаторів, Закузьминська, Соборна в місті Старокостянтинові, населені пункти Великомацевицького та Воронковецького старостинських округів, проводився рейд щодо здійснення контролю за незаконно добутими первоцвітами та торгівлею ними на ринках міста.
За вказаний період надано 6 приписів (складування гілок дерев, соломи, будівельних матеріалів у невизначених місцях). Проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення громади щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та правил благоустрою територій населених пунктів.

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.