Проєкти рішень виконкому
Четвер, 18 травня 2023 16:18

Про надання дозволу  на формувальне обрізування  крони  зеленого насадження по вул. Замковій, 1 А

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Проєкт рішення
 
Про надання дозволу 
на формувальне обрізування 
крони  зеленого насадження
по вул. Замковій, 1 А
 
Розглянувши звернення, яке зареєстроване  у виконавчому комітеті міської ради  11 квітня 2023 року за № 38/2257-28/2023, управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету міської ради, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 27 квітня 2023 року № 71, керуючись   пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати комунальному закладу культури «Історико-культурний центр-музей «Старий Костянтинів» Старокостянтинівської міської ради дозвіл на формувальне обрізування крони 1 дерева (верби) по вул. Замковій, 1 А в  м. Старокостянтинів.
                     
2. Формувальне обрізування крони зеленого насадження провести  до 20 грудня 2023 року.
 
3. Про виконання рішення повідомити відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 22 грудня 2023 року. 
 
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.
 
Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

 

Прочитано 8 разів
Відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою

В період з 10 по 14 квітня 2023 року спеціалістами відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради проводились обстеження щодо благоустрою території міста та громади, здійснювався розгляд звернень громадян.
Обстежено вулиці Ізяславська, Технічна, Кривоноса, Авіаторів, Закузьминська, Соборна в місті Старокостянтинові, населені пункти Великомацевицького та Воронковецького старостинських округів, проводився рейд щодо здійснення контролю за незаконно добутими первоцвітами та торгівлею ними на ринках міста.
За вказаний період надано 6 приписів (складування гілок дерев, соломи, будівельних матеріалів у невизначених місцях). Проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення громади щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та правил благоустрою територій населених пунктів.

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.