Проєкти рішень виконкому
П'ятниця, 19 травня 2023 10:13

  Про надання дозволу  на видалення зеленого насадження  по вул. Авіаторів, 85/5

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Проєкт рішення
 
Про надання дозволу 
на видалення зеленого насадження 
по вул. Авіаторів, 85/5
 
Розглянувши заяву, яка зареєстрована в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 15 лютого 2023 року за № 212/06-05/2023, МИТЮКА Сергія Олександровича, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 27 квітня 2023 року № 67, керуючись   пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство»  Старокостянтинівської міської ради дозвіл на видалення  1 дерева (каштан) по вул. Авіаторів, 85/5 в м. Старокостянтинів.
 
2. Видалення дерева провести до 27 вересня 2023 року.
 
3. Вирубана деревина залишається комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство»  Старокостянтинівської міської ради.     
 
4. Комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство»  Старокостянтинівської міської ради (Віктор ТАЩУК):
 
1) облікувати вирубану деревину; 
 
2) повідомити про виконання рішення відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 29 вересня 2023 року.   
 
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.
 
Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК
 
Прочитано 20 разів
Відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою

В період з 10 по 14 квітня 2023 року спеціалістами відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради проводились обстеження щодо благоустрою території міста та громади, здійснювався розгляд звернень громадян.
Обстежено вулиці Ізяславська, Технічна, Кривоноса, Авіаторів, Закузьминська, Соборна в місті Старокостянтинові, населені пункти Великомацевицького та Воронковецького старостинських округів, проводився рейд щодо здійснення контролю за незаконно добутими первоцвітами та торгівлею ними на ринках міста.
За вказаний період надано 6 приписів (складування гілок дерев, соломи, будівельних матеріалів у невизначених місцях). Проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення громади щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та правил благоустрою територій населених пунктів.

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.