Проєкти рішень виконкому
Середа, 22 березня 2023 15:38

Про організацію громадських робіт у 2023 році

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З метою забезпечення тимчасової зайнятості безробітних громадян шляхом залучення їх для виконання робіт, що задовольняють суспільні потреби територіальної громади, відповідно до статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», керуючись підпунктом 7 пункту 6 частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити види громадських робіт, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам Старокостянтинівської міської територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку, на 2023 рік згідно з додатком 1.

2. Затвердити перелік роботодавців, за участю яких у 2023 році планується організація громадських робіт за рахунок коштів Старокостянтинівської міської територіальної громади та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування  України на випадок безробіття згідно з додатком 2.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

Прочитано 113 разів

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.