Рішення ради

 

 

 

УКРАЇНА
СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я
від "27" грудня 2012р. № 24                                          м. СтарокостянтинівВідповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» та Бюджетного кодексу України, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
вирішила:
1. Установити загальний обсяг доходів бюджету міста на 2013 рік у сумі 138653689 грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 128852750 грн., спеціального фонду – 9800939 грн., у тому числі: бюджету розвитку - 3821920 грн. (додаток 1).
2. Затвердити загальний обсяг видатків бюджету міста на 2013 рік у сумі
138653689 грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 128752750 грн. та видатків спеціального фонду - 9900939 грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).
Затвердити розподіл видатків бюджету міста на 2013 рік за головними розпорядниками у розрізі бюджетних програм (додаток 3-1).
3.Установити профіцит загального фонду бюджету міста у сумі 100000 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).
4. Установити дефіцит спеціального фонду бюджету міста у сумі 100000 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 4).
5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів бюджету міста в сумі 50000 грн.
6. Перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку, затвердити на наступній сесії міської ради.
7. Установити обсяг резервного фонду бюджету міста на 2013 рік у сумі 140000 грн. Кошти з резервного фонду використовуються згідно розпорядження міського голови з послідуючим затвердженням на сесії міської ради.
8. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду бюджету на 2013 рік за їх економічною структурою:
- оплата праці працівників бюджетних установ (код 2110);
- нарахування на заробітну плату (код 2120);
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 2220);
- забезпечення продуктами харчування (код 2230);
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);
- поточні трансферти місцевим бюджетам (код 2620),
- соціальне забезпечення (код 2700).
9. Затвердити в складі видатків бюджету міста кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 6740000 грн. (додаток 5)
10. У процесі виконання бюджету міста за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів бюджету міста фінансове управління виконавчого комітету міської ради у межах загального обсягу бюджетних призначень за функціональною класифікацією здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.
У межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків за функціональною класифікацією, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) здійснюється за розпорядженням міського голови при погодженні з постійною комісією міської ради з питань бюджету, фінансів, цін, адміністративно-територіального устрою. Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до бюджету міста на 2013 рік.
11. Дозволити фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради при надходженні в міжсесійний період трансфертів (дотацій, субвенцій) з Державного бюджету України понад обсяги, враховані в бюджеті міста на 2013 рік, збільшувати обсяг доходів та видатків бюджету міста на суму трансфертів, одержаних з Державного бюджету України та проводити розподіл та перерозподіл зазначених трансфертів між головними розпорядниками коштів бюджету міста за розпорядженням міського голови при погодженні з постійною комісією міської ради з питань бюджету, фінансів, цін, адміністративно-територіального устрою. Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до бюджету міста на 2013 рік.
12. Дозволити фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради здійснювати протягом 2013 року перерозподіл загального фонду бюджету міста по субвенціям місцевим бюджетам між їх видами, виходячи з фактично нарахованих відповідних пільг, допомог та компенсаційних виплат населенню за розпорядженням міського голови при погодженні з постійною комісією міської ради з питань бюджету, фінансів, цін, адміністративно-територіального устрою. Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до бюджету міста на 2013 рік.
13. Розпорядникам бюджетних коштів забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи із обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних кошів на 2013 рік.
14. Надати право міському голові отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету міста, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, субвенцію на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів (субвенція районному бюджету по галузі “Охорона здоров’я”), які відповідно до ст.43 Бюджетного кодексу України в обов’язковому порядку покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
15. Відповідно до статті 73 Бюджетного кодексу України надати право міському голові отримувати в Головному управлінні Державної казначейської служби України в області середньострокові позики на невиконнаня у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів доходів бюджету міста на 2013 рік, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів та передбачені у додатку №6 до закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на умовах їх повернення без нарахування відсотків за користування цими коштами.
16. Згідно ст.96 Бюджетного кодексу України затвердити субвенцію на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів (субвенція районному бюджету по галузі “Охорона здоров’я”) в сумі 19367900 грн.
Визначити, що фінансове управління виконавчого комітету проводить перерахування сум субвенції на рахунок районного бюджету для фінансування видатків по галузі «Охорона здоров’я» у відсотковому відношенні пропорційно до надходжень власних доходів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів та дотації вирівнювання з Державного бюджету.
17. Додатки 1, 2, 3, 3-1,4, 5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 
Міський голова                                                                                 Микола Мельничук

 

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.