Проєкти рішень сесії

Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури

Про початок опалювального періоду
2021-2022 років

Відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, наказу Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 «Про затвердження правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», п. 7. 9. 4 наказу Міністерства палива та енергетики від 14.02.2007 № 71 «Про затвердження Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Уповноважити міського голову видати розпорядження про початок опалювального періоду 2021-2022 років для мешканців багатоповерхових будинків, підприємств, установ, організацій міста та інших суб’єктів господарювання Старокостянтинівської міської територіальної громади, якщо середньодобова температура повітря протягом трьох діб не перевищуватиме вісім градусів тепла.

Міський голова Микола МЕЛЬНИЧУК

 

Про надання дозволу на укладення

договору фінансового лізингу

комунальному підприємству по

експлуатації теплового господарства «Тепловик»

Старокостянтинівської міської ради

Розглянувши звернення, яке зареєстроване у виконавчому комітету Старокостянтинівської міської ради ___ вересня 2021 року за №___ комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про фінансовий лізинг», постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 883 «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки» керуючись статтями 28, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству комунальному підприємству по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради на укладення договору фінансового лізингу на придбання транспортного засобу для аварійної бригади. 

2. Уповноважити директора комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради Олександра ДУШЕНКА на підписання договору фінансового лізингу, договору страхування предмета лізингу та інших необхідних документів для оформлення цих договорів.

3. Встановити, що у разі розірвання уповноваженим банком договору фінансового лізингу на підставі несплати комунальним підприємством по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради лізингових платежів, передбачених договором фінансового лізингу, субвенція на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, підлягає поверненню до державного бюджету в повному обсязі протягом трьох місяців з моменту розірвання договору фінансового лізингу.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                               Микола МЕЛЬНИЧУК

Про надання дозволу на укладення

договору фінансового лізингу

комунальному підприємству

комбінат комунальних підприємств

Старокостянтинівської міської ради

Розглянувши звернення, яке зареєстроване у виконавчому комітету Старокостянтинівської міської ради ___ вересня 2021 року за №___ комунального підприємства комбінат комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про фінансовий лізинг», постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 883 «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки» керуючись статтями 28, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству комунальному підприємству комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради на укладення договору фінансового лізингу на придбання сміттєвоза заднього навантаження АТ-2041 на шасі МАЗ-5340С2.

2. Уповноважити директора комунального підприємства комбінат комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради Миколу СІКОРУ на підписання договору фінансового лізингу, договору страхування предмета лізингу та інших необхідних документів для оформлення цих договорів.

3. Встановити, що у разі розірвання уповноваженим банком договору фінансового лізингу на підставі несплати комунальним підприємством комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради лізингових платежів, передбачених договором фінансового лізингу, субвенція на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, підлягає поверненню до державного бюджету в повному обсязі протягом трьох місяців з моменту розірвання договору фінансового лізингу.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                               Микола МЕЛЬНИЧУК

Про надання дозволу на укладення
договору фінансового лізингу
комунальному підприємству
«Ремонтно-будівне шляхове підприємство»
Старокостянтинівської міської ради

Розглянувши звернення, яке зареєстроване у виконавчому комітету Старокостянтинівської міської ради ___ вересня 2021 року за №___ комунального підприємства «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про фінансовий лізинг», постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 883 «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки» керуючись статтями 28, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради на укладення договору фінансового лізингу на придбання Автогрейдера ДЗ-143.
2. Уповноважити директора комунального підприємства «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради Віктора ТАЩУКА на підписання договору фінансового лізингу, договору страхування предмета лізингу та інших необхідних документів для оформлення цих договорів.
3. Встановити, що у разі розірвання уповноваженим банком договору фінансового лізингу на підставі несплати комунальним підприємством «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради лізингових платежів, передбачених договором фінансового лізингу, субвенція на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, підлягає поверненню до державного бюджету в повному обсязі протягом трьох місяців з моменту розірвання договору фінансового лізингу.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира БОГАЧУКА.

 

Міський голова Микола МЕЛЬНИЧУК

Про надання дозволу на укладення
договору фінансового лізингу
комунальному підприємству
водопровідно-каналізаційного господарства
“Водоканал” Старокостянтинівської міської ради

Розглянувши звернення, яке зареєстроване у виконавчому комітету Старокостянтинівської міської ради ___ вересня 2021 року за №___ комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради», керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про фінансовий лізинг», постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 883 «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки» керуючись статтями 28, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради на укладення договору фінансового лізингу на придбання екскаватора-навантажувача JCB 4CX.
2. Уповноважити директора комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради Ігоря МОРОЗА на підписання договору фінансового лізингу, договору страхування предмета лізингу та інших необхідних документів для оформлення цих договорів.
3. Встановити, що у разі розірвання уповноваженим банком договору фінансового лізингу на підставі несплати комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради лізингових платежів, передбачених договором фінансового лізингу, субвенція на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, підлягає поверненню до державного бюджету в повному обсязі протягом трьох місяців з моменту розірвання договору фінансового лізингу.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова Микола МЕЛЬНИЧУК

 

Про стан підготовки об’єктів
житлово-комунального господарства
до роботи в осінньо-зимових умовах 2021-2022 років

Заслухавши інформацію директора комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради Олександра ДУШЕНКА, директора комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради Ігоря МОРОЗА, начальника Старокостянтинівської житлово-експлуатаційної контори Олександра ДЕНЕГИ, директора комунального підприємства «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради Віктора ТАЩУКА, начальника комунального підприємства комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради Миколи СІКОРИ, начальника комунального підприємства «Міськсвітло» Старокостянтиніської міської ради Володимира КУХАРА про стан підготовки комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимових умовах 2021-2022 років, керуючись п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Інформацію директора комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради Олександра ДУШЕНКА, директора комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Водоканал» Старокостянтинівської міської ради Ігоря МОРОЗА, начальника Старокостянтинівської житлово-експлуатаційної контори Олександра ДЕНЕГИ, директора комунального підприємства «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради Віктора ТАЩУКА, начальника комунального підприємства комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради Миколи СІКОРИ, начальника комунального підприємства «Міськсвітло» Старкоостянтинівської міської ради Володимира КУХАРА про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимових умовах 2021-2022 років взяти до відома.

Міський голова Микола МЕЛЬНИЧУК

 

ПРОЄКТ

 рішення виконавчого комітету міської ради

                                              м. Старокостянтинів

09.09.2021 р. 

                                                                      

Про укладення тимчасового

договору  на право здійснення

 перевезення пасажирів на   маршруті

 загального  користування 

        Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця КОЗЕРАЦЬКОГО Віктора Васильовича, яка зареєстрована у виконавчому комітеті міської ради 19.08. 2021  за № К-1338, щодо  надання дозволу на тимчасове обслуговування маршруту  загального користування  «Старокостянтинів-Волиця Керекешина», відповідно до Закону України  «Про  автомобільний  транспорт»,  постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»,  керуючись  ст. 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   виконавчий  комітет  міської  ради

ВИРІШИВ:

      1. Дозволити фізичній особі-підприємцю КОЗЕРАЦЬКОМУ Віктору Васильовичу  тимчасово здійснювати перевезення пасажирів на автобусному  маршруті загального користування № 1431 «Старокостянтинів-Волиця-Керекешина».

       2.    Управлінню житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету  міської  ради  (Світлана ОВЧАР) підготувати та подати на підпис міському голові проєкт тимчасового договору на перевезення пасажирів на  автобусному маршруті загального користування № 1431 «Старокостянтинів- Волиця- Керекешина».

        3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету  міської  ради  (Наталія КОТ)   проводити компенсаційні виплати за пільговий проїзд   окремих категорій громадян тимчасовому перевізнику КОЗЕРАЦЬКОМУ Віктору Васильовичу  відповідно до цього рішення та тимчасового  договору.      . 

   4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

          Міський голова                                                                    Микола МЕЛЬНИЧУК

Рішення

виконавчого комітету міської ради

 

Про забезпечення укладення договорів

на перевезення дітей шкільного віку та

учнів Старокостянтинівського

аграрно-промислового ліцею

       З метою соціального захисту сімей, які виховують дітей шкільного віку, та учнів Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею, керуючись ст. 28, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Управлінню житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету міської ради  (Світлана ОВЧАР)  підготувати та подати на підпис міському голові проєкти  договорів на перевезення дітей шкільного віку та учнів  Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею на період навчального року з 01 вересня 2021 року до 30 червня 2022 року.
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Валентина КАМІНСЬКА) передбачити компенсацію на відшкодування  витрат за перевезення дітей шкільного віку та учнів Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею у бюджеті Старокостянтинівської міської територіальної громади.    

3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради  (Наталія КОТ) забезпечити  відшкодування компенсації втрат за перевезення дітей  шкільного віку та учнів Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                 Микола МЕЛЬНИЧУК

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.