Головна

vit prokurori

З нагоди вашого професійного свята прийміть вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку!

Прокуратура – це важливий елемент правової системи держави. Верховенство закону є головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які нині постають перед державно-правовими інституціями. Нашою спільною метою є побудова міцної цивілізованої правової Української держави, де пануватимуть передусім мир і злагода, закон і порядок, виваженість і толерантність, а громадяни почуватимуться захищеними й пошанованими. І якраз ви покликані забезпечувати захист прав та інтересів кожного українця, підтримувати дотримання законодавства у всіх сферах життя нашого суспільства, зміцнювати правові засади національної державності.

Громада вдячна за вашу сумлінну працю, високе почуття обов’язку перед країною і кожним громадянином. В день професійного свята дозвольте побажати вам оптимізму й наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Закону і Права. Міцного вам здоров’я, оптимізму та мирного неба!

З повагою,
міський голова                                                                                Микола МЕЛЬНИЧУК
секретар міської ради                                                                    Олександр СТЕПАНИШИН

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.