Головна
30 травня 2023 року у Києві відбулася координаційна зустріч Уряду України та очільників та очільниць міст та громад-учасників проєкту UNFPA «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». Захід відвідало близько 80 людей. 
Учасниками та учасницями зустрічі стали міські голови, заступники та заступниці очільників міст. Зокрема, серед учасників була заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Ольга ТРОЯН.
1-31.05.23.jpg
Під час зустрічі учасники та учасниці обговорили реалізацію державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому на гендерно зумовленому насильству у містах і громадах України, зокрема питання співпраці ключових сторін та пріоритетів розвитку. 
Підтримали захід і урядові партнери. Захід відкрила заступниця міністерки соціальної політики України, Уляна Токарева. За її словами, цьогоріч уряд виділить 175 мільйонів гривень субвенції для міст і громад України. Ці кошти можна буде спрямовувати, серед іншого і на відновлення сервісів, які були пошкоджені через війну, наприклад, на відновлення пошкоджених автівок чи забезпечення укриттів у спеціалізованих сервісах. Наразі порядок надання субвенцій перебуває на затвердженні уряду.
Учасниками проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» є 45 міст України. 15 із них доєдналися у травні 2023 року. 
Проєкт спрямований на посилення спроможності та ролі муніципалітетів у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства. Й передбачає розвиток мережі якісних спеціалізованих послуг і покращення координації та міжвідомчої взаємодії органів і служб на муніципальному рівні, а також активізацію та залучення мешканців громад до запобігання та раннього виявлення випадків домашнього насильства.
Проєкт «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» реалізовується завдяки підтримці урядів Великої Британії та Канади у межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству.
Читайте більше про захід на сайті UNFPA: ОСЬ ТУТ!
2-31.05.23.jpg3-31.05.23.jpg

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.