Головна

Нагадуємо, що до кінця кампанії декларування  залишилось 6 днів. Просимо не зволікати з поданням декларацій. Це дозволить уникнути критичних навантажень на Реєстр в останні дні кампанії.

Доводимо до Вашого відома оновлені роз’яснення, матеріали, сервіси та інструменти щодо заповнення е-декларацій, які розміщені на веб-сайті НАЗК: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/:

Роз’яснення Національного агентства щодо е-декларування із можливістю пошуку по тексту:https://bit.ly/3a2Rlbt;

Онлайн курс, який допоможе заповнити е-декларацію «Просто про е-декларування»: http://cutt.ly/8zM6rtV

ресурси сторінки Офісу розбудови доброчесності, де можна дізнатися як правильно заповнювати е-декларації й отримати відповіді на запитання «що, де, коли і як?»: https://cutt.ly/yz1usdu;

ресурси сторінки Facebook Офісу розбудови доброчесності: https://www.facebook.com/prosvita.nazk;

ресурси сторінки Facebook Національного агентства: https://www.facebook.com/NAZKgov;

ресурси Telegram каналу Національного агентства: https://t.me/NAZK_gov_ua;

дані контакт-центру для допомоги декларантам: +38(044)200–06–94 та електронної скриньки для вирішення технічних питань: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Наголошуємо щодо персональної відповідальності особи за порушення вимог фінансового контролю:

за умисне неподання суб’єктом декларування е-декларації передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років (ст. 366-3 Кримінального кодексу України, діє з 30.12.2020);

за несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Додатково повідомляємо, що встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання е-декларації має наслідком внесення за рішенням суду суб’єкта декларування до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

За додатковою інформацію просимо звертатись до сектору з питань запобігання та виявлення корупції юридичного відділу виконавчого комітету міської ради за тел. 3-25-23.

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.