Головна

Запрошуємо мешканців нашої громади для участі в проєкті “Таємниці України для тебе”.

В Україні стартував міжнародний культурно-соціальний проєкт “Таємниці України для тебе”, метою якого є  залучення громад до створення єдиної бази видів народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), зібрання рецептів автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), популяризація історичних, природних та  культурних об’єктів з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл/міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам’ятки).

Зібрана інформація буде впорядкована в унікальних книгах, виготовлених в давній “черпаний” спосіб, і подарованих в Національну бібліотеку України ім. Вернадського, Національну бібліотеку Ватикану, Королівську бібліотеку Великої Британії, Олександрівську бібліотеку, бібліотеку Конгресу США. Друковані примірники презентуватимуть в усіх обласних центрах України та подарують їх в обласні бібліотеки, загальноосвітні школи, дипломатичні місії і українській діаспорі за кордоном.

Зі зразків ремісничих витворів, моделей одягу, картин буде зібрана інтерактивна виставкова експозиція з подальшою презентацією в різних дипломатичних установах за кордоном. В рамках проекту буде створено цікаві історико-культурні та гастрономічні маршрути регіонами України під назвою: “Зустрінемо, розкажемо, навчимо, пригостимо”.

Учасниками можуть бути дорослі та діти, майстри народного мистецтва, суб’єкти туристичної діяльності всіх форм власності (музеїв, туристичних організацій), екскурсоводи, представники закладів ресторанного сервісу, представники місцевих громад, навчальних закладів та інші.

Кількість робіт від одного учасника -  необмежена, подавати заявку можна як одноосібно, так і колективно. Прийом заявок на участь в конкурсі з 12.04.2021 року по 25.06.2021 року. Активні учасники та переможці зможуть отримати 150 цінних подарунків і грошових премій.

                 Контактна особа: Рабарська Ірина (+380 67 969 96 36)

                 Посилання на офіційний сайт:  tainaua.blogspot.com

                 Сторінка у соціальній мережі фейсбук – Книга Добра!

                 Співорганізатори проєкту:

БО «Благодійний Фонд «Чисті Серцем»,  Центр Української культури у м. Таллінн    

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.