Головна

Про оголошення конкурсу

    Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради згідно ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з  визначення автомобільних перевізників  по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в  Старокостянтинівській міській територіальній громаді.

Об’єктом конкурсу є надання послуг з підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів на маршрутах загального користування в Старокоснятинівській міській територіальній громаді, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

  • заяву на участь у конкурсі на визначення робочого органу;
  • копія свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (організації);
  • копія Статуту (Положення) підприємства (організації)
  • копії документів про освіту фахівців.

Примітка: зазначена документація завіряється підписом та печаткою керівника підприємства (організації).

Бланки заяв на участь у конкурсі можна отримати в управлінні житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету міської ради.

Термін подання документів для участі в конкурсі – 29 вересня 2021 року, за адресою:вул. Острозького, 70,  управління житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету міської ради,

тел. 3-21-35.

Конкурс відбудеться 19 жовтня  2021 року о 10:00 год. за адресою: вул. Острозького, 70

Міський голова                                                 Микола МЕЛЬНИЧУК

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.