Головна

УВАГА! УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо профілактики невиробничого травматизму, виховання відповідального ставлення до безпечних умов проживання людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях з 15 по 19 листопада 2021 року проводиться Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах(при умові виконання заходів безпеки пов’язаних з надзвичайною ситуацією біологічного характеру COVID-19, виконання рішень комісій ТЕБ та НС).
Відділ надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, Хмельницьке районне управління ГУ ДСНС у Хмельницькій області, Навчально-консультаційний пункт у м.Старокостянтинові, НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області, нагадують батькам про необхідність виконання таких заходів у повсякденному житті.

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду!
Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.
Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.
Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.