Головна

Повідомлення про оприлюднення проєкта регуляторного акта

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою отримання пропозицій та зауважень оприлюднюється проєкт рішення Старокостянтинівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів  Старокостянтинівської міської територіальної громади».

Згідно зазначеного проєкту пропонується затвердити Правила благоустрою території населених пунктів Старокостянтинівської міської територіальної громади.

Пропозиції та зауваження для врахування при прийнятті рішення в письмовому вигляді надсилати до 19 грудня 2021 року на адресу виконавчого комітету міської ради м. Старокостянтинів, вул.Острозького, 41, та на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщені на офіційному сайті виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради starkon.qov.ua у розділі «Регуляторна політика».

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.