Головна

Держаудитслужба виявила порушення в Департаменті охорони здоров'я  Черкаської міської ради на суму в 4,8 млн грн | Еженедельник АПТЕКА

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за 10 місцяв поточного року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 41 млн грн.


Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 32 млн грн (з урахуванням відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених у попередніх роках).


Окрім того, проведеними заходами державного фінансового контролю виявлено факти неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (не отриманих доходів) та непродуктових (зайвих) витрат на суму майде 501 млн гривень.


Економічний ефект від впровадження пропозицій, наданих управлінням за результатом проведених державних фінансових аудитів, становив майже 9,2 млн грн.


До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 15 фінансових санкцій (зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).


За порушення законодавства на 33 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.


За переданими управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 7 судових розслідувань, а також було вручено 5 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, ще в 5 випадках матеріали ревізій долучено до наявних кримінальних проваджень.


Окрім того, в 37 випадках за звертанням правоохоронних органів працівники управління надавали консультації в рамках відкритих кримінальних порушень, що призвели до втрат на суму 29,3 млг грн та 16 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.


Також, інформуємо про функціонування телефонної "гарячої лінії", на яку можна повідомляти про відомі випадки зловживань і фінансових порушень при витраченні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 8:00 год. до 17:00 год. та у п'ятницю з 8:00 год. до 15:45 год. (обідня перерва з 12:00 год. до 12:45 год.) за номерами:

  • (0382) 76-57-56 - управління;
  • (032) 255-39-46 - Західний офіс Держаудитслужби;
  • (032) 255-39-46 - Державна аудиторська служба України.

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.