Головна

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна Старокостянтинівської міської територіальної громади

1. Найменування об’єкта: нежитлова будівля, яка розташована за адресою: с. Демківці, Хмельницький район, Хмельницька область.

Відомості про об’єкт оцінки: приміщення загальною площею 28,45 м2.

2. Найменування об’єкта: адміністративна будівля, яка розташована за адресою: вул. Острозького, 66, м. Старокостянтинів, Хмельницька область.

Відомості про об’єкт оцінки: фоє, загальною площею 5,0 м2, що знаходиться на першому поверсі п’ятиповерхового будинку.

3. Найменування об’єкта: будівля гуртожитку, яка розташована за адресою: вул. Центральна, 6, с. Пеньки, Хмельницький район, Хмельницька область.

Відомості про об’єкт оцінки: гуртожиток, загальною площею 245,6 м2.

4. Найменування об’єкта: житлова будівля, яка розташована за адресою: вул. Ессенська, 1/1, м. Старокостянтинів, Хмельницька область.

5. Найменування об’єкта: нежитлова будівля, яка розташована за адресою: вул. Острозького, 1, м. Старокостянтинів, Хмельницька область.

Відомості про об’єкт оцінки: нежитлове приміщення, загальною площею 4,0 м2.

6. Найменування об’єкта: житлова будівля, яка розташована за адресою:  вул. Ессенська, 1/2, м. Старокостянтинів, Хмельницька область.

7. Найменування об’єкта: нежитлова будівля, яка розташована за адресою: вул. Острозького, 1, м. Старокостянтинів, Хмельницька область.

Відомості про об’єкт оцінки: нежитлове приміщення, загальною площею 71,0 м2

8. Найменування об’єкта: нежитлова будівля, яка розташована за адресою:  вул. Пушкіна, 47, м. Старокостянтинів, Хмельницька область.

Відомості про об’єкт оцінки: нежитлове приміщення, загальною площею 13,32 м2

9. Найменування об’єкта: нежитлова будівля, яка розташована за адресою: вул. Пушкіна, 47, м. Старокостянтинів, Хмельницька область.

Відомості про об’єкт оцінки: нежитлове приміщення, загальною площею 29,12 м2

10. Найменування об’єкта: нежитлова будівля, яка розташована за адресою: вул. Пушкіна, 47, м. Старокостянтинів, Хмельницька область.

Відомості про об’єкт оцінки: нежитлове приміщення, загальною площею 36,6 м2

11. Найменування об’єкта: нежитлова будівля дитячого садка, яка розташована за адресою: с. Радківці, Хмельницький район, Хмельницька область.

Мета проведення оцінки – визначення вартості об’єкта оренди.

Дата, на яку проводиться конкурс –  «21»  січня 2022 року

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті, на якій, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс» із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

1) заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

2) копії установчого документа претендента (для претендента - юридичної особи);

3) копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

4) письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

5) копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

6) інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

7) згода на обробку персональних даних.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити:

- пропозицію щодо ціни виконання робіт;

- пропозицію щодо строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Замовник та платник робіт з оцінки: Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради.

Термін подання конкурсних документацій становить – до «14»  січня 2022 року.

Конкурсна документація подається за адресою: вул. Острозького, 70, м. Старокостянтинів, Хмельницька обл., (поштовий індекс 31100), каб. № 27, робочий телефон (03854) 3-24-52.

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.