Головна

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою отримання пропозицій та зауважень оприлюднюється проєкт рішення Старокостянтинівської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення об’єктів виносної дрібнороздрібної торгівлі на території Старокостянтинівської міської територіальної громади».Проєкт регуляторного акта розроблено для визначення порядку організації розміщення об’єктів виносної дрібнороздрібної торгівлі на території Старокостянтинівської міської територіальної громади.

Проєкт зазначеного регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  оприлюднені на офіційному сайті виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради starkon.qov.ua у розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження для врахування при прийнятті рішення в письмовому вигляді надсилати до 14 лютого 2022 року на адресу виконавчого комітету міської ради м. Старокостянтинів, вул.Острозького, 41, або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.