Головна

Відповідно до Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку” з метою одержання та врахування пропозицій від громадськості виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Старокостянтинівської міської територіальної громади до 2027 року.

1. Повна назва документа державного планування:  Стратегія розвитку Старокостянтинівської міської територіальної громади до 2027 року.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Старокостянтинівська міська рада.

3. Процедура громадського обговорення: Ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Старокостянтинівської міської територіальної громади до 2027 року можна на офіційному сайті Старокостянтинівської міської ради за посиланням: https://starkon.gov.ua/index.php/2011-11-17-12-01-19/rozrobka-stratehii

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Старокостянтинівської міської територіальної громади до 2027 року надавати у письмовому вигляді управлінню економіки виконавчого комітету міської ради на поштову адресу: вул. Героїв Небесної Сотні, 4, м. Старокостянтинів, 31100, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. протягом 15 днів, а саме з 18 січня 2022 року по 1 лютого 2022 року (включно).

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.