Головна

Згідно з розпорядженням міського голови «Про утворення тимчасової комісії для здійснення контролю за недопущенням спалювання сухої рослинності або її залишків, побутового сміття» на території Старокостянтинівської міської територіальної громади створено рейдові групи з метою  виявлення та недопущення нашими громадянами спалювання залишків рослинності.

Внаслідок необережного поводження з вогнем, чи звичайної людської халатності й необачності на відкритих територіях, господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей, на узбіччях все частіше фіксуються випадки спалення сухої рослинності.

З  огляду на ситуацію, що склалась у нашій країні закликаємо громадян бути свідомими та не палити залишки сухої рослинності та побутового сміття, такими діями ви вбережете сили рятувальників, адже усі підрозділи ДСНС переведені на посилений варіант несення служби. Дані дії під час військового стану прирівнюються до диверсій.                 

Відповідно до  статті 113 «Диверсія»,  до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, відтепер додано і навмисні підпали, в тому числі й залишків сухої рослинності.                                             

Також на час дії правового режиму воєнного стану заборонено на території громади  відвідування лісів населенням і в’їзду до них (крім транзитних шляхів)  транспортних засобів та іншої техніки, за винятком службових осіб з використанням чи без  використання транспортних засобів та іншої техніки, Збройними Силами України, Державною прикордонною службою України, Державною спеціальною службою транспорту, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національною Гвардією України, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки України, Управлінням державної охорони України, Міністерством внутрішніх справ України, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, постійних лісокористувачів під час виконання цими особами  службових повноважень.                                                          

Зважаючи на те, що ворог  випалює та знищує   українські родючі землі, закликаємо громадян бути свідомими та  забути про варварську практику випалювання сухостою разом з зеленим фондом нашої країни!                                  

Самовільне спалювання залишків сухої рослинності за статтею 77 КУпАП тягне за собою:                                                                                           

 накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  (від 3000 грн до 6120 грн);                                                                                                                   

на посадових осіб – від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15300 грн до 21 420 грн).

 

5f4f61a3254bc.jpeg

 

630_360_1588658156-256.jpg

 

card-img-2.jpg

 

foto.jpg

 

lis-goryt.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.