Головна

ПОЛІГОН ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ.

МОНІТОРИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

 Старокостянтинівським районним лабораторним відділенням Хмельницького міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  проведено чергові моніторингові дослідження навколишнього природного середовища міського полігону твердих побутових відходів. Дослідження проводились 25 березня 2022 року шляхом відбору проб ґрунту, повітря, води поверхневих водойм.

За результатами досліджень:

  • у пробах ґрунту геогельмінтів не виявлено;
  • у трьох пробах повітря концентрації шкідливих хімічних речовин та пилу в атмосферному повітрі на межі санітарно-захисної зони полігону ТПВ в точці відбору проб повітря в напрямку м. Старокостянтинів, с. Хутори, с. Немирівка  знаходяться в межах їх гранично-допустимих концентрацій згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.01.2020 р. № 52 «Гігієнічні регламенти. Гранично допустимі концентрації хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць»;
  • проба води з водойми щодо вмісту завислих речовин, БСК, ХСК відповідає вимогам «Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами», затверджених постановою КМУ від 25 березня 1999 року №465. Пестициди в досліджуваній пробі води не виявлені (нижче межі чутливості методу дослідження та ГДК згідно з ДСан ПІН 8.8.1.2.3.4.-000-2001).

Детально з протоколами лабораторних досліджень можна ознайомитись на сайті виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.

Поділитися

Завантажити:
Download this file (IMG_20220701_0001.pdf)ПОЛІГОН ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ. МОНІТОРИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ[ПОЛІГОН ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ. МОНІТОРИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ]

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.