Головна

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень ‒ липень 2022 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 8 млн грн (з урахуванням відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів, виявлених у попередніх роках).

Заходами державного фінансового контролю виявлено факти неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (не отриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат, на суму понад 125 млн грн.

Економічний ефект від упровадження пропозицій, наданих фахівцями управління об’єктам аудиту за результатами проведених державних фінансових аудитів, сягнув майже 11 млн грн.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 4 фінансові санкції.

За порушення законодавства на 6 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

За переданими управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 6 досудових розслідувань, а також вручено 3 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Працівники управління у 48 випадках за зверненнями правоохоронних органів надавали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень як залучені спеціалісти. За результатами проведення консультацій виявлено порушення, що призвели до втрат, на суму 32,5 млн грн і 6 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

 

Пресслужба Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Хмельницькій області

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.