Головна

Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради згідно ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на маршрутах загального користування в Старокостянтинівській міській територіальній громаді.

Об’єктом конкурсу є надання послуг з підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів на маршрутах загального користування в Старокостятинівській міській територіальній громаді, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

  • заяву на участь у конкурсі на визначення робочого органу;
  • копія свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (організації);
  • копія Статуту (Положення) підприємства (організації)
  • копії документів про освіту фахівців.

Примітка: зазначена документація завіряється підписом та печаткою керівника підприємства (організації).

Бланки заяв на участь у конкурсі можна отримати в управлінні житлово-комунального господарствата інфраструктури виконавчого комітету міської ради.

Термін подання документів для участі в конкурсі – 04 жовтня 2023 року, за адресою:

вул. Острозького, 70, управління житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету міської ради, тел. 3-21-35.

Конкурс відбудеться 20 жовтня 2023 року о 10:00 год. адреса: Острозького, 70.

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.