Головна

зображення viber 2023 09 14 14 07 55 991

Майже щодня з боку країни-агресора відбуваються запуски ракет, удари по критичній, цивільній та житловій інфраструктурі, які спричиняють загибель людей, руйнування та пожежі.

Ворог  вдається до провокацій в тилових регіонах України, а також активізує діяльність диверсійно-розвідувальних груп для отримання необхідної інформації.

Сили безпеки та оборони України, як завжди, роблять все задля безпеки громадян. Але наразі важливі пильність і обачність кожного з нас.

Відтак СБУ  Хмельниччини звертається до усіх громадян, які перебувають на території регіону з особливою увагою поставитися до громадської та власної безпеки.

Для оперативного реагування спецслужби та протидії злочинам проти національної безпеки, закликаємо мешканців  області повідомляти правоохоронців у випадку, якщо ви:

  • маєте інформацію про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій;
  • помітили людей, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури або місць масового перебування людей (намагаються вивідати інформацію, здійснюють приховану відео чи фото зйомку тощо);
  • побачили підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних чи оборонних об’єктів;
  • виявили підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях.

Телефонуйте на «гарячу лінію» Хмельницького районного відділу УСБУ у Хмельницькій області +380688428699 , або пишіть на електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.

Об’єднаємо зусилля, задля перемоги над ворогом.

Все буде Україна!

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.