Головна

Відповідно до розпорядження міського голови   від 25 жовтня 2023 року  №  348/2023-р «Про проведення екологічно – освітньої акції, присвяченої Дню вторинної переробки»,  з метою підвищення рівня соціальної відповідальності з питань благоустрою та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, залучення уваги учнівської молоді та громадськості  Старокостянтинівської міської територіальної громади до проблеми роздільного збирання та вторинної переробки відходів,  на території громади з  27 жовтня по 30 листопада 2023 року проводитиметься екологічно-освітня акція, присвячена Дню вторинної переробки.          

Метою заходу є заохочення   мешканців громади здавати відходи у вторинну переробку та купувати продукцію, виготовлену із вторинної сировини.  Вторинною переробкою називають повторне використання або повернення в оборот сміття чи відходів виробництва.  Вторинній обробці піддають такі матеріали, як папір, скло, залізо, алюміній, тканини, пластик та інше, а органічні відходи широко використовують у  сільському господарстві.

Під час акції проводитиметься збір та приймання  вторинної сировини (папір, картон, пластикові відходи,  скло тощо) на пункті прийому  за  адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 1 (територія комунального підприємства комбінату комунальних підприємств  Старокостянтинівської міської ради) згідно з робочим графіком підприємства  з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00), вихідні дні  – субота, неділя.     

Усі  учасники акції отримають кошти за здану вторинну сировину.       

Закликаємо приєднатись до акції усіх мешканців громади, школярів, учнівську молодь, підприємства,  установи та організації.     

 

2f530fb7cf36162935f3ea407bed3457.jpg

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.