Головна

65f8285edcfef

Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу, що платники податків мають можливість без особистих візитів до контролюючих органів отримати необхідну інформацію, у тому числі довідки, консультації, а також вчасно подавати податкову звітність. Для цього на вебпорталі ДПС України за адресою: https://tax.gov.ua/ забезпечено доступ до низки безкоштовних електронних сервісів. 

Електронний кабінет (далі – ЕКП) – це найбільш популярний сервіс ДПС, який є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, завдяки якому скорочується час на оформлення та подання звітності до органів податкової служби, підвищується оперативність надання та якість звітності, дає можливість користуватись послугами ДПС дистанційно, адже скориставшись онлайн-сервісами вебпорталу ДПС, платники мають можливість отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів до центрів обслуговування платників. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою:  http://cabinet.tax.gov.ua/. 

Для роботи в приватній частині ЕКП платнику достатньо лише мати кваліфікований електронний підпис, який можна отримати у будь-якого надавача електронних довірчих послуг. 

На сьогодні найбільш запитуваним сервісом ЕКП є «Подання звітності», який унеможливлює виникнення помилок в обов’язкових реквізитах, в розрахунках або подання звітності не в повному обсязі. Також за допомогою ЕКП, у режимі реального часу, платники податків найчастіше формують та надсилають до органів ДПС запити на отримання інформації, зокрема, про суми виплачених доходів, про заборгованість; заяви для реєстрації платниками окремих податків; листи тощо. 

Нагадуємо, що сервіси ЕКП доступні з персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв, підключених до мережі Інтернет. 

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.