Рішення виконкому

УКРАЇНА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
від «29» листопада  2012р.    № 524                                                      м. СтарокостянтинівЗ метою покращення якості кількісного обліку працюючих і заброньованих військовозобов’язаних за підприємствами, установами, організаціями в 2013 році, на виконання вимог ст. 33, 34, 35, 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 18 червня 1999 року та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.1994 року №377 «Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників», та керуючись ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1. Інформацію заступника військового комісара Старокостянтинівсько-Красилівського об’єднаного районного військового комісаріату Смагули Ю.О. про стан військового обліку військовозобов’язаних на підприємства, установах та організаціях м.Старокостянтинова в 2012 році взяти до відома.
2. Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності привести військовий облік військовозобов’язаних в суворій відповідності до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» - 1999 року (ст. 33, 34, 35, 38), Постанови Кабінету Міністрів №377 – 1994 року, наказу МО України №342 від 09.06.2006 року та письмово доповісти на ім’я міського голови та військового комісара до 31 грудня 2012 року.
3. Головному лікарю Центральної районної лікарні спільно з Старокостянтинівсько-Красилівським об’єднаним районним військовим комісаріатом спланувати і провести медичне переосвідчення військовозов’язаних, призначених до аеромобільних військ, на посади продовольчої служби, військового харчування.
4. Керівникам підприємств, організацій, установ, навчальних закладів міста:
4.1 подати в Старокостянтинівсько-Красилівський об’єднаний районний військовий комісаріат витяги з наказів про призначення відповідальних осіб за ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних на 2013 рік до 31 грудня 2012 року. (Інформувати Старокостянтинівсько-Красилівський об’єднаний районний військовий комісаріат про переміщення і звільнення працівників відповідальних за військовий облік);
4.2 організувати дієвий контроль за своєчасністю подання в Старокостянтинівсько-Красилівський об’єднаний районний військовий комісаріат доповідей по військово-обліковій роботі, списків на військовозобов’язаних, в яких відбулися зміни в облікових даних (щомісячно до 25 числа);
4.3 провести перебронювання військовозобов’язаних згідно переліків затверджених Міжвідомчою комісією з питань бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнного часу (Постанова Міжвідомчої комісії №1 від 22 травня 1996 року) в термін до 25 грудня 2012 року.
5. Начальнику Старокостянтинівської житлово-експлуатаційної контори провести звірку первинного обліку з картками реєстрації протягом січня 2013 року.
6. Районне управління юстиції в Старокостянтинівському районі, органи дізнання та попереднього слідства зобов’язані в семиденний строк подати інформацію в Старокостянтинівсько-Красилівський об’єднаний районний військовий комісаріат стосовно військовозобов’язаних, які змінили прізвище, імя, по батькові, місце проживання, засуджені або перебувають під слідством.
7. Керівникам створених підприємств, установ, організацій усіх форм власності в десятиденний строк інформувати Старокостянтинівсько-Красилівський об’єднаний районний військовий комісаріат про їх створення, забезпечити необхідною документацією і бланками по військовому обліку військовозобов’язаних.
8. Заступнику військового комісара Старокостянтинівсько-Красилівського об’єднаного районного військового комісаріату відпрацювати графік звірки облікових карток Старокостянтинівсько-Красилівського об’єднаного районного військового комісаріату з картками форми П-2 підприємств, організацій, установ, а також графік перевірки ведення військового обліку на підприємствах, організаціях, установах до 25 грудня 2012 року.
9. Військовому комісару Старокостянтинівсько-Красилівського об’єднаного районного військового комісаріату про всі порушення ведення військового обліку на підприємствах, організаціях, установах доповідати на ім’я міського голови негайно, письмово.
10. Контроль за виконання даного рішення покласти на військового комісара Старокостянтинівсько-Красилівського об’єднаного районного військового комісаріату Гандзюка О.І.


                  
Міський голова                                                                                                                                   Микола Мельничук
 

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.