Проєкти рішень виконкому

Загальний відділ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

                    2023                                                                                    № ____

Про створення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись пунктом б статті 38 Закону України                      «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Створити при виконавчому комітеті Старокостянтинівської міської ради постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян у складі згідно з додатком 1.
 1. Затвердити Положення про постійну діючу комісію з питань розгляду звернень громадян (додається).
 1. Контроль за виконанням рішень комісії покласти на секретаря комісії.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Наталію ШАБЕЛЬНИК.

 

Міський голова                                                                     Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення

26 січня 2023 року                                                                                     

Про стан  роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради за 2022 рік

Заслухавши інформацію завідувача сектору роботи із зверненнями громадян загального відділу виконавчого комітету міської ради Катерини ЛУКАШУК про стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради за 2022 рік, керуючись пунктом б статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Інформацію про стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради за 2022 рік взяти до відома.

 

Міський голова                                                                  Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

від __  січня 2023 року              м. Старокостянтинів                        №

Про затвердження класифікатору адресатів - кореспондентів у діловодстві виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

Для підвищення ефективності роботи пошукової системи документів у виконавчому комітеті Старокостянтинівської міської ради, керуючись           статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.   Затвердити класифікатор адресатів - кореспондентів у діловодстві виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради» (додається).

2.   Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 25 березня 2021 року № 92 «Про затвердження класифікатору адресатів - кореспондентів у діловодстві виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради».

Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_______________ 2022                                                                             №   _____

                                                                           

Про організацію роботи зі зверненнями громадян у 2023 році

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України прав на звернення до органів місцевого самоврядування, враховуючи необхідність об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень відповідно до вимог законодавства України, на виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись пунктом б статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити заходи виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення та підвищення ефективності роботи з питань розгляду звернень громадян на 2023 рік (додаються).
 1. Затвердити графік особистого прийому громадян міським головою, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради, секретарем Старокостянтинівської міської ради та керуючим справами виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради (додається).
 1. Затвердити графік особистого прийому громадян начальниками управлінь, відділів виконавчого комітету міської ради (додається).
 1. Затвердити графік проведення «гарячих» телефонних ліній «Запитай у влади» керівництвом Старокостянтинівської міської ради та її виконавчого комітету (додається).
 1. Затвердити графік особистих виїзних прийомів громадян керівництвом Старокостянтинівської міської ради та її виконавчого комітету (додається).
 1. Затвердити графік проведення перевірок стану роботи зі зверненнями громадян на підприємствах, в установах, організаціях у 2023 році (додається).
 1. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради до 05 липня 2023 року та 05 січня 2024 року подати на ім’я міського голови інформацію про розгляд звернень громадян для її узагальнення та інформування виконавчого комітету міської ради.
 1. Загальному відділу виконавчого комітету міської ради (Лілія МИХАЛЬЧУК) забезпечити оприлюднення в засобах масової інформації узагальнених відомостей про організацію роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Наталію ШАБЕЛЬНИК.

Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

Сторінка 1 із 3

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.