Проєкти рішень виконкому

Відділ містобудування та архітектури

Розглянувши звернення (особа), яке зареєстроване в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 06.03.2023 за  № 316/04-09/2023, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 31.12.2020 індексний номер 239557580, графічні матеріали розміщення тимчасових споруд та керуючись п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати (особа) дозвіл на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на власній земельній ділянці по      вул. Острозького, 64/2.

2. Зобов’язати (особа) тимчасові споруди виконати з полегшених конструкцій, без улаштування фундаменту, при оздобленні використати сучасні оздоблювальні матеріали; провести благоустрій та озеленення прилеглої території, а саме: облаштувати тротуар фігурними елементами мощення, висадити зелені насадження, встановити урни для сміття, забезпечити освітлення тротуару.

3. Доручити відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету міської ради (Юрій ПОЛІЩУК) оформити (особа) паспорт прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності відповідно до рішення та чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                                 Микола МЕЛЬНИЧУК

 

Розглянувши пропозицію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА, яка зареєстрована у виконавчому комітеті міської ради 06 березня 2023 року за № 02/1362-22/2023, з метою розвитку сучасної спортивної інфраструктури в Старокостянтинівській міській територіальній громаді, керуючись статтею 29 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати комунальному підприємству по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради згоду на проведення будівельних робіт з реконструкції будівлі котельні по вулиці Миру, 44/3 в м. Старокостянтинів Хмельницької області під міський спортивно-оздоровчий комплекс з басейном.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                             Микола МЕЛЬНИЧУК

Про надання згоди на проведення будівельних робіт

        Розглянувши звернення старости Григорівського старостинського округу Івана ГАЄВСЬКОГО, яке зареєстроване у виконавчому комітеті міської ради                10 лютого 2023 року за № 21/893-22/2023,  керуючись статтею 29 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», протоколом  позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 15.02.2023 № 5 п. 1 виконавчий комітет міської ради

    ВИРІШИВ:

 1. Надати згоду на проведення ремонту покрівлі будівлі по  вул. Грушевського, 10 у с. Григорівка Хмельницького району Хмельницької області.
 2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради  Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

З метою забезпечення захисту населення від впливу небезпечних факторів, що виникають унаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів, керуючись статтею 29 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати згоду на проведення будівельних робіт з облаштування найпростішого укриття в підвальному приміщенні адміністративної будівлі по вулиці Острозького, 70 в м. Старокостянтинів  Хмельницького району  Хмельницької області.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                             Микола МЕЛЬНИЧУК

Заслухавши інформацію начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету міської ради Руслана БИЛИНИ, керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Інформацію про виконання делегованих повноважень управлінням містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету міської ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за 2022 рік взяти до відома.

Міський голова                                                                  Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Про надання згоди на проведення будівельних робіт

З метою забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб, керуючись статтею 29 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати згоду на проведення будівельних робіт в будівлі школи по вулиці Садова № 1/1 в с. Губча Хмельницького району  Хмельницької області.                             
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова                                                                             Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

Про надання згоди на проведення будівельних робіт

 

Розглянувши пропозицію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА, яке зареєстроване у виконавчому комітеті  міської ради 29 грудня 2022 року за № 02/6559-23/2022, керуючись статтею 29 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати згоду на проведення ремонту 1/2 частини квартири № 45 в житловому будинку № 25 по вулиці Франка в м. Старокостянтинів Хмельницької області.                             

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради  Володимира БОГАЧУКА.

 

 

 

 

Міський голова                                                                             Микола МЕЛЬНИЧУК

З метою створення єдиного підходу до встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який буде застосовуватись при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади, комунальних підприємств, установ та організацій, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Встановити на 2022 рік граничний розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об'єктів, що споруджуються із залученням коштів бюджету міської територіальної громади, комунальних підприємств, установ та організацій, у складі вихідних даних на проєктування для звичайних умов будівництва за розрядом складності робіт 3,8:

1) для нового будівництва, реконструкції, реставрації, ремонту, технічного переоснащення на рівні 13000 (тринадцять тисяч) грн. 00 коп.;

2) для будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг та прилеглих територій на рівні 12500 (дванадцять тисяч п’ятсот) грн. 00 коп.

Міський голова                                                                   Микола МЕЛЬНИЧУК

Розглянувши звернення (особи), яке зареєстроване у виконавчому комітеті міської ради 03.11.2021 за № Ко-1810, свідоцтво про право власності на житло від 31.10.1997 реєстраційний № 3954, технічний паспорт на квартиру та керуючись п. а частини першої ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Надати (особи) дозвіл на перепланування коридору загального користування під санвузол та кухню житлової квартири № 2 по вул. Попова, 9/57 з правом приєднання їх площі до загальної площі квартири.

Міський голова                                                           Микола МЕЛЬНИЧУК

Розглянувши звернення (особа), яке зареєстроване в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 07.09.2021 за № 2899, договір особистого строкового сервітуту від 28 травня 2021 року, зареєстрований у відділі з питань регулювання земельних ресурсів виконавчого комітету міської ради за № 38, графічні матеріали розміщення тимчасових споруд та керуючись п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради

вирішив:

 1. Надати (особа) дозвіл на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Миру, 1/157 блок 15.
 2. Зобов’язати (особа) тимчасові споруди виконати з полегшених конструкцій, без улаштування фундаменту, при оздобленні використати сучасні оздоблювальні матеріали; провести благоустрій та озеленення прилеглої території, а саме: облаштувати тротуар фігурними елементами мощення, посадити зелені насадження, встановити урни для сміття, забезпечити освітлення тротуару, пересадити існуючі зелені насадження.
 3. Доручити відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету міської ради (Юрій ПОЛІЩУК) оформити (особа) паспорт прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності відповідно до рішення та чинного законодавства України.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Старокостянтинівської міської ради Олександра СТЕПАНИШИНА.

Міський голова                                                                                 Микола МЕЛЬНИЧУК

Сторінка 1 із 2

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.