Проєкти рішень сесії

Управління освіти

Про затвердження Програми відшкодування вартості харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м.Старокостянтинова на 2018-2022 роки

грудня 2021 року                                                                      №

Про виконання Програми розвитку

освіти міста Старокостянтинова

на 2017-2021 роки

Заслухавши інформацію начальника управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Анатолія ПАСІЧНИКА про виконання Програми розвитку освіти міста Старокостянтинова на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 17 сесії міської ради від 17 лютого 2017 року

№ 21, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про виконання Програми розвитку освіти міста Старокостянтинова на 2017-2021 роки  у 2021 році взяти до відома.

2. Управлінню освіти виконавчого комітету міської ради (Анатолій ПАСІЧНИК) до 13 грудня 2021 року розробити та подати на затвердження сесії Старокостянтинівської міської ради проєкт Програми розвитку освіти Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2022-2026 роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради, начальника фінансового управління виконавчого комітету Старокостянтинівської  міської  ради  Валентину  КАМІНСЬКУ.

Міський голова                                    

Про визначення замовником будівництва та одержувачем

бюджетних коштів державне підприємство

«Хмельницька обласна служба єдиного замовника»

 

З метою забезпечення реалізації робочого проєкту «Реконструкція Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області по вулиці 1 Травня, 22 в м. Старокостянтинів, Хмельницька область»,  керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визнати державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» замовником будівництва та одержувачем бюджетних коштів на реконструкцію Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області по вулиці 1 Травня, 22 в м. Старокостянтинів, Хмельницької області.

2. Управлінню освіти виконавчого комітету міської ради (Анатолій ПАСІЧНИК) ввести державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» до мережі установ та організацій, які отримують кошти з місцевого бюджету в 2022 році.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради, начальника фінансового управління виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Валентину КАМІНСЬКУ.

 

Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

____________ 2021 року Старокостянтинів №_________

 

Про затвердження Статуту
Старокостянтинівського міського
центру дитячо-юнацької творчості
в новій редакції

З метою впорядкування діяльності Старокостянтинівського міського центру дитячої-юнацької творчості та приведення її у відповідальність до діючого законодавства України, відповідно до норм Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Закону України «Про освіту», Закону України «Про позашкільну освіту», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Старокостянтинівського міського центру дитячо-юнацької творчості в новій редакції (додається).

2. Уповноважити керівника Старокостянтинівського міського центру дитячо-юнацької творчості підписати Статут Старокостянтинівського міського центру дитячо-юнацької творчості в новій редакції та подати документи для державної реєстрації змін відповідно до цього рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Павло БІГНЯК).

 

Міський голова                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

____________ 2021 року Старокостянтинів №_________

 

Про затвердження Статуту Старокостянтинівської
дитячо-юнацької спортивної школи
Старокостянтинівської міської ради
Хмельницької області в новій редакції

З метою впорядкування діяльності Старокостянтинівської дитячо-юнацької спортивної школи Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області та приведення її у відповідальність до діючого законодавства України, відповідно до норм Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Закону України «Про освіту», Закону України «Про позашкільну освіту», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Старокостянтинівської дитячо-юнацької спортивної школи Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області в новій редакції (додається).

2. Уповноважити керівника Старокостянтинівської дитячо-юнацької спортивної школи Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області підписати Статут Старокостянтинівської дитячо-юнацької спортивної школи Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області в новій редакції та подати документи для державної реєстрації змін відповідно до цього рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Павло БІГНЯК).

 

Міський голова                                                                         Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

____________ 2021 року Старокостянтинів №_________

 

Про затвердження Статуту
Старокостянтинівського інклюзивно-
ресурсного центру в новій редакції

З метою впорядкування діяльності Старокостянтинівського інклюзивно -
ресурсного центру та приведення її у відповідальність до діючого законодавства України, відповідно до норм Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Старокостянтинівського інклюзивно-ресурсного центру в новій редакції (додається).

2. Уповноважити керівника Старокостянтинівського інклюзивно-ресурсного центру підписати Статут Старокостянтинівського інклюзивно-ресурсного центру в новій редакції та подати документи для державної реєстрації змін відповідно до цього рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Павло БІГНЯК).

 

Міський голова                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

____________ 2021 року Старокостянтинів №_________

 

Про затвердження Статуту
Лажівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів
Старокостянтинівської міської ради
в новій редакції

З метою впорядкування діяльності Лажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської міської ради та приведення її у відповідальність до діючого законодавства України, відповідно до норм Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Лажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської міської ради в новій редакції (додається).

2. Уповноважити керівника Лажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської міської ради підписати Статут Лажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської міської ради в новій редакції та подати документи для державної реєстрації змін відповідно до цього рішення.

3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 3 рішення міської ради від 26 лютого 2021 року №71/3/VIII «Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Лажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської міської ради в новій редакції».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Павло БІГНЯК).

 

Міський голова Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

____________ 2021 року Старокостянтинів №_________

 

Про затвердження передавального акту
з реорганізації Центру дитячої творчості
Старокостянтинівської міської ради

Розглянувши поданий комісією з реорганізації Центру дитячої творчості Старокостянтинівської міської ради передавальний акт, враховуючи рішення 3 сесії VIIІ скликання Старокостянтинівської міської ради від 26 лютого 2021 року № 102 «Про реорганізацію центру дитячої творчості Старокостянтинівської міської ради шляхом приєднання до Старокостянтинівського міського центру дитячо-юнацької творчості, керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 59 Господарського кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити передавальний акт, складений комісією з реорганізації Центру дитячої творчості Старокостянтинівської міської ради шляхом приєднання до Старокостянтинівського міського центру дитячо-юнацької творчості (додається).

2. Голові комісії з реорганізації Центру дитячої творчості Старокостянтинівської міської ради надати передавальний акт, інші визначені чинним законодавством України документи державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Павло БІГНЯК).

 

Міський голова                                                 Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

____________ 2021 року Старокостянтинів №_________

 

Про затвердження передавального акту
з реорганізації Дитячо-юнацької спортивної
школи Старокостянтинівської міської ради

Розглянувши поданий комісією з реорганізації Дитячо-юнацької спортивної школи Старокостянтинівської міської ради передавальний акт, враховуючи рішення 3 сесії VIIІ скликання Старокостянтинівської міської ради від 26 лютого 2021 року № 101 «Про реорганізацію Дитячо-юнацької спортивної школи Старокостянтинівської міської ради шляхом приєднання до Старокостянтинівської дитячо-юнацької спортивної школи Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області», керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 59 Господарського кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити передавальний акт, складений комісією з реорганізації Дитячо-юнацької спортивної школи Старокостянтинівської міської ради шляхом приєднання до Старокостянтинівської дитячо-юнацької спортивної школи Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області (додається).

2. Голові комісії з реорганізації Дитячо-юнацької спортивної школи Старокостянтинівської міської ради надати передавальний акт, інші визначені чинним законодавством України документи державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Павло БІГНЯК).

 

Міський голова                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

____________ 2021 року Старокостянтинів №_________

 

Про затвердження передавального акту
з реорганізації Комунальної установи
«Інклюзивно-ресурсний центр»
Старокостянтинівської міської ради

Розглянувши поданий комісією з реорганізації Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старокостянтинівської міської ради передавальний акт, враховуючи рішення 3 сесії VIIІ скликання Старокостянтинівської міської ради від 26 лютого 2021 року № 100 «Про реорганізацію Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старокостянтинівської міської ради шляхом приєднання до Старокостянтинівського інклюзивно-ресурсного центру, керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 59 Господарського кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити передавальний акт, складений комісією з реорганізації Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старокостянтинівської міської ради шляхом приєднання до Старокостянтинівського інклюзивно-ресурсного центру (додається).

2. Голові комісії з реорганізації Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старокостянтинівської міської ради надати передавальний акт, інші визначені чинним законодавством України документи державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Павло БІГНЯК).

 

Міський голова Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

____________ 2021 року Старокостянтинів №_________

Про затвердження передавального акту
з реорганізації Баглаївської
загальноосвітньої школи І ступеня
Старокостянтинівської районної ради
Хмельницької області

Розглянувши передавальний акт складений комісією з реорганізації, враховуючи рішення 17 сесії VII скликання Старокостянтинівської районної ради від 26 липня 2018 року № 13 «Про реорганізацію Баглаївської загальноосвітньої школи І ступеня Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області шляхом приєднання до Лажівської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області», рішення 17 сесії VII скликання Старокостянтинівської районної ради від 26 липня 2018 року № 14 «Про перейменування Лажівської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради та затвердження її статуту в новій редакції», рішення Старокостянтинівської міської ради від 20 листопада 2020 року 3/43/VII «Про прийняття майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району у власність Старокостянтинівської міської територіальної громади», рішення Старокостянтинівської міської ради від 26 лютого 2021 року №71/3/VIII «Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Лажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської міської ради в новій редакції», керуючись ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 59 Господарського кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити передавальний акт, складений комісією з реорганізації Баглаївської загальноосвітньої школи І ступеня Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області шляхом приєднання до Лажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської міської ради (додається).

2. Передати на баланс виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради майновий комплекс Баглаївської загальноосвітньої школи І ступеня Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області (ЄДРПОУ 22771318), що знаходиться за адресою: вул. Центральна 1, с. Баглаї, Хмельницька область.

2
3. Голові комісії з реорганізації Баглаївської загальноосвітньої школи І ступеня Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області (Сергію ЧЕРНЕЗІ) надати передавальний акт, інші визначені чинним законодавством України документи державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в установленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (Павло БІГНЯК).

 

Міський голова                                                         Микола МЕЛЬНИЧУК

Сторінка 1 із 2

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (03854) 3-11-36  

факс: (03854)3-23-55  

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.