Головна

65d47dc40bb85

Шановні громадяни та працівники органів Державної податкової служби!

Подолання корупції в органах Державної податкової служби України є одним із першочергових завдань українського суспільства, оскільки існуючі прояви корупції негативно впливають на діяльність податкових органів, їх рейтинг та взаємовідносини з платниками податків.  

Нагадуємо, що повідомити про корупцію в органах ДПС області можливо через працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Хмельницькій області, наступними способами:  

- з використанням засобів поштового зв'язку на адресу: 29000, м. Хмельницький, вул. Пилипчука, 17; 

- засобами телефонного зв’язку: (0382) 61-84-85;

- електронну адресу підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Звертаємо увагу, що працівники податкової служби, незалежно від займаних посад, під час виконання посадових обов’язків можуть інформувати працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції щодо пропозицій чи обіцянок службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища. 

Також, повідомлення щодо неправомірних дій працівників органів ДПС можливо направляти на офіційну електронну скриньку ГУ ДПС Хмельницькій області, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. 

 

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.