Проєкти рішень виконкому

Управління соціального захисту населення

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

від ___________ 2023 року Старокостянтинів №_______

Про звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг та влаштування осіб

до відділення стаціонарного догляду та тимчасового перебування № 1 с. Губча

територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», від 01 червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», рішення виконавчого комітету міської ради від 16 березня 2023 року № 96 «Про створення комісії з розгляду питань та прийняття рішень щодо звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг та влаштування осіб до відділень стаціонарного догляду та тимчасового перебування № 1 та № 2 територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради», враховуючи пропозицію комісії з розгляду питань та прийняття рішень щодо звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг та влаштування осіб до відділень стаціонарного догляду та тимчасового перебування № 1 та № 2 територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 01 грудня 2023 року, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ :

1. Звільнити від плати за надання соціальних послуг та влаштувати до відділення стаціонарного догляду та тимчасового перебування № 1 с. Губча територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради ОМЕЛЬЯНЕНКА Олександра Вікторовича, 09 липня 1970 року народження, до моменту встановлення інвалідності, та ШПУНАРСЬКОГО Олександра Леонідовича, 25 серпня 1959 року народження, до моменту отримання соціальної пенсії.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Ольгу ТРОЯН.

 

Міський голова                                            Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення
 
 
14 грудня 2023 року                                                                    № 
 
Про утворення Координаційного центру
підтримки цивільного населення
при виконавчому комітеті 
Старокостянтинівської міської ради
 
 
З метою підтримки та координації надання допомоги населенню Старокостянтинівської міської територіальної громади, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України,  іншим постраждалим особам, відповідно до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальні послуги», «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 2101-ІХ «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09 травня 2023 року № 470 «Про координаційні центри підтримки цивільного населення», керуючисьстаттею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
 
1. Утворити Координаційний центр підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Старокостянтинівської міської ради згідно з додатком 1 та затвердити Положення про нього (додається). 
 
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Ольгу ТРОЯН.
 
 
Міський голова                                                        Микола МЕЛЬНИЧУК

 

 Проєкт рішення 
14 грудня 2023 року                                                                        № ________
 
Про утворення комісії щодо розгляду
заяв членів сімей, які загинули (пропали безвісти), 
померли, та осіб з інвалідністю з числа учасників 
бойових дій на території інших держав 
про призначення грошової компенсації        
 
          Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня                2018 року № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей», керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Утворити комісію щодо розгляду заяв членів сімей, які загинули (пропали безвісти),  померли, та осіб з інвалідністю з числа учасників бойових дій на території інших держав про призначення грошової компенсації, у складі згідно з додатком.
     
2. Комісії у своїй діяльності керуватися Порядком
виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 214 (зі змінами).
 
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради                       Ольгу ТРОЯН.
 
 
 
Міський голова                                                           Микола  МЕЛЬНИЧУК

 

 
Проєкт рішення
 
14 грудня 2023 року                                   № ____
 
 
 
Про внесення змін до рішення
виконавчого комітету міської ради
від 25 червня 2020 року № 114 
 
 
У зв’язку з кадровими змінами в структурі виконавчого комітету міської ради, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 
 
 
ВИРІШИВ: 
 
Внести до рішення виконавчого комітету міської ради від 25 червня 2020 року № 114 «Про утворення комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації» зміни, виклавши додаток до нього в новій редакції (додається). 
 
 
 
 
Міський голова                                                        Микола МЕЛЬНИЧУК
 
 


ПРОЄКТ РІШЕННЯ

від __________________ 2023 року №_____

Про внесення змін до рішення
виконавчого комітету міської
ради від 30 грудня 2021 року
№ 450

В зв'язку із кадровими змінами у структурі виконавчого комітету міської ради, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Внести до рішення виконавчого комітету міської ради від 30 грудня 2023 року № 450 «Про затвердження Порядку використання коштів бюджету Старокостянтинівської міської територіальної громади для надання фінансової підтримки громадським організаціям» зміни, виклавши додаток 2 до нього в новій редакції (додається).

 

Міський голова                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

 

 

 

 


ПРОЄКТ РІШЕННЯ
_____________ 2023 року м. Старокостянтинів №____

Про надання одноразової
матеріальної допомоги


Розглянувши звернення мешканців Старокостянтинівської міської територіальної громади, відповідно до рішення міської ради від 26 лютого 2021 року № 47/3/VIII «Про затвердження Положення про порядок використання коштів з бюджету Старокостянтинівської міської територіальної громади для надання разової грошової допомоги та складу комісії Старокостянтинівської міської ради з визначення доцільності та розміру грошової допомоги», із змінами від 03 березня 2023 року № 9/17/VIII «Про внесення змін до рішення міської ради 26 лютого 2021 року № 47/3/VIII» керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати одноразову матеріальну допомогу на лікування мешканцям Старокостянтинівської міської територіальної громади згідно з додатком.

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Валентина КАМІНСЬКА) виділити для виплати одноразової матеріальної допомоги 346000 (триста сорок шість тисяч) гривень 00 копійок та 171 (сто сімдесят одну) гривню 50 копійок на поштові витрати в межах асигнувань, передбачених у бюджеті Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2023 рік за КПКВ 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення».

3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради (Наталія КОТ) провести виплату матеріальної допомоги.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради, начальника фінансового управління виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Валентину КАМІНСЬКУ.

 

Міський голова                                                                Микола МЕЛЬНИЧУК


ПРОЄКТ РІШЕННЯ

від __________________ 2023 року №_____

Про внесення змін до рішення
виконавчого комітету міської
ради від 25 лютого 2021 року
№ 51

В зв'язку із кадровими змінами у структурі виконавчого комітету міської ради, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Внести до рішення виконавчого комітету міської ради від 25 лютого 2021 року № 51 «Про порядок надання грошової допомоги соціально незахищеним верствам населення Старокостянтинівської міської територіальної громади» зміни, виклавши додаток 2 до нього в новій редакції (додається).

 

Міський голова                                                                         Микола МЕЛЬНИЧУК

 

 

 

 

                                    ПРОЄКТ РІШЕННЯ
 
 
від ___________ 2023 року            Старокостянтинів                        №_______
 
 
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 
15 червня 2023 року № 217 пункт 1 
 
У зв’язку з кадровими змінами в структурі управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 
 
 
ВИРІШИВ:
 
Внести до рішення виконавчого комітету міської ради                                   від 15 червня 2023 року № 217 пункт 1 «Про створення комісії з розгляду питань та прийняття рішень щодо звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг та влаштування осіб до відділень стаціонарного догляду та тимчасового перебування № 1 та № 2 територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради» зміни, виклавши додаток 1 до нього в новій редакції (додається).
 
 
 
 
 
Міський голова                                                                    Микола МЕЛЬНИЧУК

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ
 
від ___________ 2023 року            Старокостянтинів                        №_______
 
Про роботу територіального центру соціального
обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого 
комітету Старокостянтинівської міської ради
 
Заслухавшиінформаціюдиректора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету міської ради Інни ПУРИК та керуючисьстаттею34 Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні», виконавчийкомітетміської ради
ВИРІШИВ:
1. Інформацію про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету міської ради взяти до відома.
2. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету міської ради (Інна ПУРИК) до           30 листопада 2024 року:  
1) підвищувати  рівень надання соціальнихпослуг відповідно доЗакону України від 17 січня 2019 року № 2671-VІІІ «Про соціальні послуги»;
2) продовжувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців Старокостянтинівської міської територіальної громади про соціальні послуги, які надає територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету міської ради.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Ольгу ТРОЯН.
 
Міський голова                                Микола МЕЛЬНИЧУК

 

                                    ПРОЄКТ РІШЕННЯ
 
 
________ 2023 року                                                  №____
 
 
Про внесення змін до видів економічної діяльності (КВЕД) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.
 
 
З метою приведення у відповідність видів економічної діяльності (КВЕД)  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», керуючись статтею 25, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
 
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Внести зміни до видів економічної діяльності Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, додавши види діяльності у відповідності до Класифікації видів економічної діяльності ДК 009:2010 Національного класифікатора України, прийнятого наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010 № 457:
88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання н. в. і. у.;
87.3 Надання послуг догляду із забезпеченням проживання для осіб похилого віку та інвалідів.
2. Директору Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Пурик Інні Олександрівні, забезпечити внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради (Ольги ТРОЯН).
 
 
 
 
 
 
Міський голова                                                                    Микола МЕЛЬНИЧУК
 
 
 
 
 
 
Сторінка 1 із 4

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.