Проєкти рішень виконкому

Відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою

В період з 10 по 14 квітня 2023 року спеціалістами відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради проводились обстеження щодо благоустрою території міста та громади, здійснювався розгляд звернень громадян.
Обстежено вулиці Ізяславська, Технічна, Кривоноса, Авіаторів, Закузьминська, Соборна в місті Старокостянтинові, населені пункти Великомацевицького та Воронковецького старостинських округів, проводився рейд щодо здійснення контролю за незаконно добутими первоцвітами та торгівлею ними на ринках міста.
За вказаний період надано 6 приписів (складування гілок дерев, соломи, будівельних матеріалів у невизначених місцях). Проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення громади щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та правил благоустрою територій населених пунктів.

Проєкт рішення

Про надання дозволу
на видалення зелених насаджень
по вул. Приймацькій, вул. Люмирецькій
в с. Губча

Розглянувши заяву, яка зареєстрована адміністратором віддаленого робочого місця центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 02 листопада 2023 року за № 116/06-05/2023/ВРМ 10, старости Губчанського старостинського округу Петра ЛЕВЧУКА, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 03 листопада 2023 року № 129, керуючись пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати комунальному підприємству комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської ради дозвіл на видалення 40 дерев у с. Губча:
8 ясенів, 3 верб, 9 кленів, 1 вільхи по вул. Приймацькій;
15 тополь, 2 верб, 2 вільх по вул. Люмирецькій.

2. Видалення дерев провести в період з 11 грудня 2023 року до 11 березня 2024 року.

3. Вирубана деревина залишається комунальному підприємству комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради.

4. Комунальному підприємству комбінату комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради (Микола СІКОРА):

1) облікувати вирубану деревину;

2) забезпечити висадження 20 молодих саджанців дерев по вул. Приймацькій, вул. Люмирецькій в с. Губча до 15 квітня 2024 року;

3) повідомити про виконання рішення відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 17 квітня 2024 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

Міський голова Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення

Старокостянтинівської міської ради

від  ___  ___________  2023 року   №
м. Старокостянтинів

Про надання дозволу на спеціальне

використання природних ресурсів лісового

заказника місцевого значення «Новиківський»

на території Старокостянтинівської

міської територіальної громади

Відповідно до статті  91 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду на території Старокостянтинівської міської територіальної громади, акту поточного лісопатологічного обстеження лісових насаджень лісового заказника місцевого значення «Новиківський» від 26 жовтня 2022 року, переліку заходів з поліпшення санітарно стану лісів   ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» на 2023 рік, матеріалів безперервного лісовпорядкування земель лісового фонду Філії «Старокостянтинівське лісове господарство» ДП «Ліси України» та листа Філії «Старокостянтинівське лісове господарство» Подільського лісового офісу Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», зареєстрованого у виконавчому комітеті міської ради 07 вересня 2023 року за   № 63/5585-25/2023, керуючись пунктом  36 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

        Надати Філії «Старокостянтинівське лісове господарство» Подільського лісового офісу Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» дозвіл на спеціальне використання  у 2023 році природних ресурсів лісового заказника місцевого значення «Новиківський»  на території Старокостянтинівської міської територіальної громади (Самчиківське лісництво квартал 6 виділ 2, санітарно-вибіркова рубка  на площі 2,2 га).

Міський голова                                                                     Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення 
Старокостянтинівської міської ради
 
 
від  ___  ___________  2023 року   №
м. Старокостянтинів
 
 
Про внесення змін до рішення міської ради
від 17 грудня 2021 року № 35/8/VIII
 
 
З метою вжиття заходів з недопущення захворювання тварин на сказ, проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, відповідно до законів України «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Інструкції про заходи щодо боротьби зі сказом тварин, затвердженої наказом Міністерства сільського господарства і продовольства від 15 березня 1994 року № 5, листа державного інспектора  Хмельницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  Віталія МОТУЗА, зареєстрованого у виконавчому комітеті міської ради 10 серпня 2023 року за  № 63/5104-25/2023, та керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада 
 
ВИРІШИЛА:
 
Внести до Програми запобігання виникненню особливо небезпечних інфекційних хвороб тварин на території Старокостянтинівської міської  територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням міської ради від 17 грудня 2021 року № 35/8/VIII «Про затвердження Програми запобігання виникненню особливо небезпечних інфекційних хвороб тварин на території Старокостянтинівської міської  територіальної громади на 2022-2026 роки», такі зміни:
 
1) абзац п’ятий розділу 1 «Загальні положення» викласти у редакції:
«Спеціалістами Старокостянтинівської дільничої лікарні ветеринарної медицини забезпечується своєчасний клінічний огляд та карантинування тварин, які покусали людей чи тварин на протязі 10 діб. В усіх структурних підрозділах дільничої лікарні ветеринарної медицини є металеві клітки для тимчасового утримання тварин, за якими здійснюється нагляд. В окремих випадках, при наявності загородженого двору чи приміщення, така тварина утримується у власника за умови, що він зобов’язується утримувати її на прив’язі чи ізольовано, про що з господаря береться відповідна розписка.»;
 
 
2) абзац тринадцятий розділу 1 «Загальні положення» викласти у редакції:
 «Старокостянтинівська дільнича лікарня ветеринарної медицини забезпечена засобами індивідуального захисту, дезінфекційними засобами на випадок виникнення захворювання та його ліквідації.»;
 
3) розділ  2 «Мета, основні завдання та заходи» викласти у редакції:
«Метою  і   основним   завданням   Програми   є  ліквідація  та  запобігання 
особливо небезпечних інфекційних хвороб тварин та їх профілактика,  в тому числі,  проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин  на території Старокостянтинівської міської територіальної громади. Заходи на виконання Програми наведено у додатку 1.»;
 
4) розділ 3 «Фінансове забезпечення Програми» викласти у редакції:
«Фінансування Програми здійснюється поетапно за рахунок коштів  бюджету Старокостянтинівської міської територіальної громади та інших джерел, не заборонених чинним законодавством, для  придбання засобів захисту тварин, створення резерву паливно–мастильних та інших матеріалів, проведення організаційно -  господарських заходів для профілактики та на випадок виникнення особливо небезпечних інфекційних хвороб тварин. Витрати коштів наведено у додатку 2 до Програми.
 Головний розпорядник коштів – виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради.»;
 
5) додаток 1 «Заходи щодо запобігання виникненню особливо небезпечних інфекційних хвороб тварин»  викласти у редакції згідно з додатком 1 до цього рішення; 
 
6) додаток 2 «Потреби у виділенні  коштів на протиепізоотичні заходи» викласти у редакції згідно з додатком 2 до цього рішення.
 
 
Міський голова              Микола МЕЛЬНИЧУК Микола МЕЛЬНИЧУК
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Проєкт рішення

Старокостянтинівської міської ради

від  ___  ___________  2023 року   №
м. Старокостянтинів

 

Про затвердження Програми

охорони навколишнього природного

середовища Старокостянтинівської

міської територіальної громади

на 2023-2025 роки

На виконання законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону атмосферного повітря», «Про відходи», «Про захист рослин», «Про рослинний світ», «Про тваринний світ», постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147 «Про затвердження Переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», та керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму охорони навколишнього природного середовища Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки (далі – Програма) згідно з додатком.

 1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Валентина КАМІНСЬКА) при формуванні бюджетів міста на 2023-2025 роки передбачати кошти на реалізацію Програми.
 1. Визнати такими, що втратили чинність рішення міської ради від 24 травня 2019 року № 39/34/VII «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища міста Старокостянтинова на 2019-2023 роки», від 25 листопада 2022 року № 31/15/VIII «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки».
 1. Контроль за виконанням Програми покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА та постійну комісію з питань розвитку агропромислового комплексу, будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (голова комісії – Андрій ПОЛІЩУК).

Міський голова                                                                     Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення

Старокостянтинівської міської ради

від  ___  ___________  2022 року   №
м. Старокостянтинів

Про затвердження Програми

охорони навколишнього природного

середовища Старокостянтинівської

міської територіальної громади

на 2023-2025 роки

На виконання законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону атмосферного повітря», «Про відходи», «Про захист рослин», «Про рослинний світ», «Про тваринний світ», постанови Кабінету Міністрів України від   01 серпня 2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147 «Про затвердження Переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», та керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму охорони навколишнього природного середовища Старокостянтинівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки    (далі – Програма) згідно з додатком.

 1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Валентина КАМІНСЬКА) при формуванні бюджетів міста на 2023-2025 роки передбачати кошти на реалізацію Програми.
 1. Контроль за виконанням Програми покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА та постійну комісію з питань розвитку агропромислового комплексу, будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (голова комісії – Андрій ПОЛІЩУК).

Міський голова                                                                     Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення

 

Про надання дозволу

на видалення зелених насаджень

на прилеглій території до

військової частини А 0598

        Розглянувши звернення, яке зареєстроване в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 16 серпня 2022 року за № 1006/06-05/2022, Квартирно-експлуатаційного відділу міста Хмельницький, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 18 серпня  2022 року № 56, керуючись   пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати Квартирно-експлуатаційному відділу міста Хмельницький дозвіл на видалення 74 дерев (2 горіхів, 15 ясенів, 26 кленів, 1 яблуні, 1 аличі, 4 черешень, 5 акацій, 5 грабів, 9 беріз, 6 тополь) на прилеглій території до військової частини А 0598.
 1. Видалення дерев провести до 30 листопада 2022 року.
 1. Вирубана деревина залишається Квартирно-експлуатаційному відділу міста Хмельницький.

          

 1. Про виконання рішення повідомити відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 05 грудня 2022 року.

        5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

            

Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення

Про надання дозволу

на видалення зелених насаджень

по вул. Пушкіна, 47

        Розглянувши звернення, яке зареєстроване в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 02 серпня 2022 року за № 936/06-05/2022, комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 10 липня  2022 року № 49, керуючись   пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати комунальному некомерційному підприємству «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області дозвіл на видалення 38 дерев (12 яблунь, 4 аличі, 2 горобин, 1 ясена, 5 беріз, 1 липи, 3 верб, 2 акацій, 1 абрикоси, 7 ялин) по вул. Пушкіна, 47.
 1. Видалення дерев провести до 30 листопада 2022 року.
 1. Вирубана деревина залишається комунальному некомерційному підприємству «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області.

          

4. Про виконання рішення повідомити відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 05 грудня 2022 року.  

        5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

            

Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

                                                    Проєкт рішення

Про надання дозволу

на формувальне обрізування

крони  зелених насаджень

по вул. Пушкіна, 47

        Розглянувши звернення, яке зареєстроване  в  центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 02 серпня 2022 року за № 936/06-05/2022, комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області,  на підставі акту обстеження зелених насаджень від 10 серпня  2022 року № 50, керуючись   пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати комунальному некомерційному підприємству «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області дозвіл на формувальне обрізування крони 11 дерев (6 каштанів, 2 лип, 1 клена, 2 ясенів,) по вул. Пушкіна, 47.
 1. Формувальне обрізування крони зелених насаджень провести з 01 листопада до 15 грудня 2022 року.
 1. Про виконання рішення повідомити відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 20 грудня 2022 року.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

                                                                                                            

Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення

Про надання дозволу

на санітарне обрізування

крони  зелених насаджень

по вул. Пушкіна, 47

        Розглянувши звернення, яке зареєстроване  в  центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 02 серпня 2022 року за № 936/06-05/2022, комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 10 серпня 2022 року № 51, керуючись   пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати комунальному некомерційному підприємству «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області дозвіл на санітарне обрізування крони 4 дерев (беріз) по вул. Пушкіна, 47.
 1. Формувальне обрізування крони зелених насаджень провести з 01 листопада до 15 грудня 2022 року.
 1. Про виконання рішення повідомити відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 20 грудня 2022 року.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

                                                                                                            

Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

Проєкт рішення

 

Про надання дозволу

на видалення зеленого насадження

по вул. Перемоги, 2

        Розглянувши звернення, яке зареєстроване в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради 05 липня 2022 року за № 866/06-05/2022, СЕМЕНЮКА Василя Петровича, на підставі акту обстеження зелених насаджень від 10 серпня  2022 року № 52, керуючись   пунктом а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради дозвіл на видалення 1 дерева (липи) по                      вул. Перемоги, 2.
 1. Видалення дерева провести до 30 листопада 2022 року.
 1. Вирубана деревина залишається комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради.

          

4. Комунальному підприємству «Ремонтно-будівне шляхове підприємство» Старокостянтинівської міської ради (Віктор ТАЩУК) облікувати вирубану деревину та повідомити про виконання рішення відділ з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради письмово до 05 грудня 2022 року.  

        5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Володимира БОГАЧУКА.

            

Міський голова                                                                      Микола МЕЛЬНИЧУК

Сторінка 1 із 7

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.