Проєкти рішень виконкому

Управління охорони здоров’я та медичного забезпечення

ПРОЄКТ

РІШЕННЯ

виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня»  Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області за I квартал 2024 року

На виконання статей 75, 78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02 березня 2015 року № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», керуючись статтями 27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

          Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області за I квартал 2024 року, який затверджений рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 25 січня 2024 року № 23 пункт 2.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про реорганізацію  Навчального центру з додаткового підвищення професійної освіти медичних працівників з питань профілактики, діагностики та лікування  коронавірусної хвороби, викликаної коронавірусом SАRS-СоV-2 (СОVID-19), при управлінні охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

 З метою реалізації конституційного права громадян на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування відповідно до ст. 49 Конституції України, на виконання Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19 березня 2018 року № 504 «Про затвердження Порядку надання  первинної  медичної  допомоги», наказу Міністерства охорони здоров'я України від 17 березня 2022 року № 496 «Деякі питання надання первинної медичної допомоги в умовах воєнного стану», керуючись п. 20 частини четвертої ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

         1. Реорганізувати Навчальний центр з додаткового підвищення професійної освіти медичних працівників з питань профілактики, діагностики та лікування коронавірусної хвороби, викликаної коронавірусом SАRS-СоV-2 (СОVID-19), при управлінні охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради в Навчальний центр з додаткового підвищення професійної освіти медичних працівників з питань удосконалення надання первинної медичної допомоги при управлінні охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради (далі – Навчальний центр) до 01 серпня 2023 року.

         2.   Затвердити Положення про Навчальний центр (додається).

         3.  Управлінню охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради (Любов БОНДАР):

         1) забезпечити організацію роботи Навчального центру;

          2) забезпечити Навчальний центр необхідним медичним інвентарем та обладнанням;

         3) оплату праці всього задіяного в роботі Навчального центру  персоналу провести за основним місцем роботи у відповідності до вимог чинного законодавства.

         4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 24 вересня 2021 року № 333/2021-р «Про створення Навчального центру з додаткового підвищення професійної освіти медичних працівників з питань профілактики, діагностики та лікування  коронавірусної хвороби, викликаної коронавірусом SАRS-СоV-2 (СОVID-19), при управлінні охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради».

         5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Наталію ШАБЕЛЬНИК.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ

РІШЕННЯ

виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області за I квартал 2023 року

На виконання статей 75, 78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02 березня 2015 року № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», керуючись статтями 27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

         Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівський центр первинної  медико – санітарної допомоги» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області за I квартал 2023 року, який затверджений рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 15 грудня 2022 року № 448, що додається.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИ

ПРОЄКТ

РІШЕННЯ

виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області на  2022 рік

На виконання статей 75, 78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02 березня 2015 року № 205  «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», керуючись статтями 27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

     1. Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області на 2022 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 28 квітня 2022 року № 120, виклавши його у новій редакції, (додається).

      2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану покласти на директора комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області Людмилу ГНАТЮК.

      3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради, начальника фінансового управління виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Валентину КАМІНСЬКУ та начальника управління охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого комітету міської ради Любов БОНДАР.

Міський голова                                                                       Микола МЕЛЬНИЧУК

ПРОЄКТ

РІШЕННЯ

виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

Про встановлення тарифів на платні послуги з медичного обслуговування комунальному некомерційному підприємству

«Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня»

З метою належної організації роботи та надання медичних послуг комунальним некомерційним підприємством «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області, керуючись статтями 28, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити тарифи на платні послуги з медичного обслуговування комунальному некомерційному підприємству «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області згідно з додатком.
  1. Управлінню охорони здоров’я та медичного забезпечення виконавчого комітету міської ради (Любов БОНДАР) оприлюднити нові тарифи в засобах масової інформації.
  1. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 11 березня 2021 року № 80 «Про встановлення тарифів на платні послуги з медичного обслуговування КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня»» та від 13 травня 2021 року № 138 «Про встановлення додаткових тарифів на платні послуги з медичного обслуговування КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня»».
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради, начальника фінансового управління виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Валентину КАМІНСЬКУ.

Міський голова                                                                Микола МЕЛЬНИЧУК

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.