Проєкти рішень сесії

Відділ мобілізаційної та оборонної роботи

УКРАЇНА

СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 сесії міської ради

від             2023 року     №                                                           м.Старокостянтинів

Про внесення змін до рішення міської

ради від 28 травня 2021 року № 73/5/VIII

З метою сприяння обороноздатності та мобілізаційної готовності держави, підвищенню боєздатності військових частин Старокостянтинівського гарнізону, відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» (у редакції Указу Президента України від 16 лютого 2022 року № 60/2022) та керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести до рішення міської ради від 28 травня 2021 року № 73/5/VIII «Про затвердження Програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України Старокостянтинівського гарнізону на 2021 - 2023 роки» зміни:

розділ 4 «ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ» Програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України Старокостянтинівського гарнізону на 2021 - 2023 роки, затвердженої зазначеним рішенням, викласти в такій редакції:

 «4.  ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ

Фінансування заходів Програми здійснюється з місцевого бюджету, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Ресурсне забезпечення Програми

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

Усього

(тис. гривень)

2021 рік

(тис. гривень)

2022 рік

(тис. гривень)

2023 рік

(тис. гривень)

1

2

 3

4

5

Надання субвенції з міського бюджету державному бюджету на забезпечення військових частин матеріально-технічними засобами та оновлення матеріально-технічної бази, проведення поточних та капітальних ремонтів тощо.

12000

500

500

11000

Показники Програми можуть коригуватися під впливом зовнішніх факторів (зміни в законодавстві, економічних та соціальних умов, тощо).».

Міський голова                                                                        Микола МЕЛЬНИЧУК

Про проведення у Старокостянтинівській міській територіальній громаді заходів з базової підготовки громадян України до національного спротиву

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1443 «Про затвердження Порядку організації та здійснення загальновійськової підготовки громадян України до національного спротиву», наказу Командувача Сил територіальної оборони України від 04 травня 2023 року № 194 «Про затвердження та введення в дію «Програми базової підготовки громадян України до національного спротиву», розпорядження начальника Хмельницької обласної військової адміністрації від 30 травня 2023 року № 441/2023-р «Про порядок організації і проведення у Хмельницькій області заходів з базової підготовки громадян України до національного спротиву у 2023 році», розпорядження начальника Хмельницької районної військової адміністрації від 07 липня 2023 року № 83/2023-р «Про організацію проведення у Хмельницькому районі заходів з базової підготовки громадян України до національного спротиву», керуючись пунктом 8 статтті 36, статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Для забезпечення проведення занять з навчальними групами Старокостянтинівської міської територіальної громади з підготовки громадян України до національного спротиву визначити базове навчальне місце – приміщення Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, яке розташоване за адресою: м.Старокостянтинів, вулиця Ліцейна, 6.

2. На території Старокостянтинівської міської територіальної громади сформувати одну навчальну групу, яка в подальшому буде готуватись інструкторськими групами Сил територіальної оборони до національного спротиву.

3. Призначити начальника відділу енергоменеджменту та інфраструктури управління житлово-комунального господарства та інфраструктури виконавчого комітету міської ради ПРОКОП`ЮКА Сергія Івановича старшим навчальної групи.

4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Валентина КАМІНСЬКА) забезпечити фінансування заходів з базової підготовки громадян України до національного спротиву в 2023 році.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Миколу КОШИКА.

Міський голова                                                           Микола МЕЛЬНИЧУК

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.