Перейменування вулиць

Перелік документів, необхідних для надання послуги :

У разі зміни нумерації будинків, перейменування вулиць подаються:

  1. Оригінал паспорта громадянина України.
  2. Свідоцтво про народження.
  3. Довідка про реєстрацію місця проживання особи за формою згідно з додатком 13 до постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207.
  4. Будинкова книга.
  5. Право на проживання в житлі - ордер, договір дарування, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього.
  6. Рішення про впорядкування адресного господарства.
  7. Заява на видачу довідки про склад сім’ї

Адміністративний збір за дану послугу не сплачується.

Результат наданої послуги

 

              Внесення відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць до паспорта громадянина України, а саме проставляється штамп реєстрації місця проживання особи за зміненою адресою датою попередньої реєстрації. У разі реєстрації місця проживання особи , документованої паспортом громадянина України зразка 2015 року (у формі картки) та свідоцтва про народження видається довідка про реєстрацію місця проживання за формою згідно з додатком 13 до постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 , а оригінал довідки про реєстрацію місця проживання за попередньою адресою за формою згідно з додатком 13 до постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 вилучається.

Поділитися

Контакти

Хмельницька область

м.Старокостянтинів, 

вул. Острозького, 41, 

індекс: 31100

тел: (038-54) 3-23-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.